şükela:  tümü | bugün
  • bana 23'ün ve 13'ün laneti adlı eserini ithaf edecekmiş. ay kıyamam, yavruymuş da daha.
  • iç organlar hakkında laflıyoruz. kendisi beynimizin %25ini kullandığımız iddia etti ben 1.87sini.
    sonra elimizin altındaki interneti kullanmayı akıl ettik. bambaşka sonuçlarla karşılaştık. her ne ise.

beyinle ilgili herhangi bir teorik bilgiye sahip olmadığımı fark ettiğimi söylediğimde verdiği cevap bu entryi yazmama vesile oldu:

":)) bilmene gerek yok. kullansan yeterlidir :p
    mesela ben de mide hakkında pek bişi bilmem ama ne bulursam indiririm mideme :)"
  • karizmatik, zeki, çevik, lider ruhlu, aklına koyduğunu yapan, güçlü, fransız, para para para.. * bildiğin napoleon bonaparte'tır.

--- spoiler ---

a very short man with much potential. a very smart man who conquered the unconquerable.

--- spoiler ---
  • kendisinin telif ödemesi gerek bana. burdan söyliyim de sonra ,yok efendim öle bişi, olmasın.
  • tanımam ama yazar olduğumu bildiren mesajdan sonra ilk mesajımı aldığım kişidir, bunlar önemli şeyler :)
  • ortaokuldan arkadasım bu adam, arada karsılasırız yolda, iki hosbes sonra ayrılırız. sonra zirvede karsılastık adamla, iki taraf dumur, bağıra bağıra laf soktuk birbirimize.eskiden kıldı biraz şimdi yontulmuş, iyi olmus *
  • alıyor sizi sohbeti ile bir yerlere götürüyor, sonra diyorsunuz ki, ben buraya ne ara geldim. sohbet etmeyi bilmek de zanaattir kanımca. bu işi en iyi yapanlardan gördüğüm kadarıyla.
  • birlikte dürüm yenilesi insan, meteoroloji genel müdürü.*
  • maalesef kelimesini dahi, imlaya uygun şekilde 2 -a ile yazarak takdir duygumu kazanmış yazar. aferin.
  • öğlen yemeğimi şenlendirdi. bir güldük, bir güldük ki anlatamam. anlattı da anlattı. yahu konuşacak ne de çok ortak noktamız varmış meğerse ^^

ayrıca;

--- abla mode on ---

*yakışıklı,
    *nezaket sahibi,
    *akıllı,
    *beyefendi,
    *içinde kötülük yok diyorum. ciddiyim kızlar. bak feci ciddiyim hem de...

--- abla mode off ---