şükela:  tümü | bugün
  • bundan önceki örneklerde olduğu gibi quaresma'nın yine minimum sınırdan cezayı alacak olmasıdır.
    alması gereken ceza ise:
    https://twitter.com/…status/969584173982846979?s=19]
  • geçen sene tosic'in sahte akreditasyon ile sahada durmasına göz yuman federasyon bu olaylara nasıl kılıf uyduracak merak etmekteyim
  • feghouli ye itme nedeniyle 3 maç ceza veren disiplin kurulun 2 yumruğa ne kadar verileceği merak edilen cezadır.
  • bu kadarini da gozardi edemezler .

eger dun gece quaresma denen sinir hastasi portekizli denyo , kirmizisini yiyip "adam"gibi sahadan defolup gitseydi muhtemelen 1 macla kurtulurdu.

fakat souza yerde yatarken yaptiklari , kirmizi gosrmus boga misali bi oraya bi buraya saldirmasi ve son olarak ta gidip mehmet ekici ye alenen yumruk atmasi ve israrla sahayi terketmemesi yani olaylari provake etmesi affedilecek davranislar degildir.

standart bir futbol ulkesinde bu adam kirmizidan 2 mac , provakasyan sahayi terketmemeden 2 mac , rakibe yumruktan 2 ila 3 mac olmak uzere 6 7 mac ceza alir.

fakat burasi standart bir futbol ulkesi olmadigindan 3 mac ile gecistirilecektir buyuk ihtimalle.

ha daha da azi olur mu ?

yaparlar. teknik direktorun birinin hakemin suratina "orospu cocugu" dedigi ulkede t.d ' e 1 mac ceza veriliyorsa quaresma ya daha da az ceza verirler. tupcunun federasyonundan her sey beklenir.
  • feghouli olcay'ı itti olcay kendini yere atınca direkt 3 maç ceza aldı. quaresmanın josefe pozisyon yokken oyun durmuşken attığı dirsek ve ardından mehmet ekici'ye attığı aparkat en az 6 maç almasını gerektiriyor ama şu şartlarda 3 maçtan fazla vereceklerini sanmıyorum.
  • akp/tüpçü/fiko üçgeninde gecistirilecek olandır.

malum, dönemin güçlü iki takımından biri söz konusu.

diğeri için;

(bkz: medipol başakşehir)
  • 2 kere yumruk atıp, deli gibi sahada koşturmasından dolayı hakkettiği yüksek bir ceza var. quaresmaya bu cezayı vermek, beşiktaşın yarışta büyük darbe alması demek. bunu da yayıncı kuruluş istemez. minimumdan ceza alacaktır, belki de daha az.
  • feguli olcay'ı feguli feguli, olcay'ı feguli feguli, itti olcay feguli, diye feguli, olcay feguli feguli.
    şimdi o yüzden feguli feguli, en büyük cimbom oley, saldır cimbom okey let's go oley oley.
  • lan adam mehmet ekici'den daha sert bir hareket yapmadı ekici'ye. ekici yaptığı hareketten sarı gördü. tamam alsın 20 maç falan, kendisini hiç sevmem de biraz adil olun lan. ekici ne yaptıysa, bir santim fazlasını yapmadı bu çocuk. yasladı dirseğini, ittirdi. olay bu. yumruk falan yok. gidip ekici'ye sorsanız siktir git lan manyak mısın ne yumruğu der. yumruk yiyen adam iki adım geri gidip itiraza devam edebilir mi der. salak mısın diye de ekler. joseph konusuna değinmiyorum bile. tamamıyla dalaşmadan ibaret.

caner gibi saçma sapan bir düşmanlığa kurban gitmesi can sıkıcı olsa da, bu saçmalığı yapan herkese şahsen teşekkür ediyorum. nihayet kurtulduk şundan sanki.