• protein uğruna hayvan gibi yemek istemeyenler, ya da et yemek istemeyenler için harika protein deposu. aldığınız markaya bağlı olarak tadı iğrenç olabilir, ancak en sevdiğiniz markayı düzenli yediğinizde alışırsınız. 250 gr'lık paketini 69 cent'e alıyorum. içinde 26.5 gr protein var. yani 100 gr kırmızı et ile eşdeğer. aldığım quark katkısız, yağ oranı %4. bugün muz ile denedim iğrenç oldu ancak elinizin altında varsa kayısı, çilek ya da şeftali ile tatlandırabilirsiniz.
  • eker de yapmış dediğim ürün, bana göre türkiye'de en yakını budur.
  • meyveli yoğurt sandığım fakat aslında taze peynir olan sek'in yeni ürünü.

nedense reklam filminde süper hiper ince kadınlar oynatmayı tercih etmiştir.

ürünün tadı güzel de meyveden bol şeker var içinde?
  • sek'in çilekli olanını yediğim ürün. tadı çok güzel, sırf keyfine yenir. lakin anlamadığım herkes protein oranın yüksekliğinden bahsetmiş ama 100 gramında 5.5g protein diyor. 150 gram yediğiniz 7gr falan protein ediyor ki çok değil. diğer quarklardan farkı nedir, niye böyle anlamadım.

şu haliyle protein deposu falan değil. belki yulafla falan karıştırılıp bir sporcu besini haline getirebilirsiniz.
  • cheese kek dedikleri sey asli da quark an yapilir. turkiye' ye gelisi tabi ki gec ama... bu arada almanlarin meshur käsekuchen i ni deneyebilirsiniz evde. kivamli kivamli...
  • gerçek quark ürünlerinin 100 gramında en az 10 gram protein bulunmakta iken sekin yüksek proteinli olmasını öne çıkardığı ürününde yalnızca 5.5 gram protein vardır.
    keza normal yoğurttada 4.5-5 gram protein var.
    haa tadı güzel o ayrı. ben sevdim, tatlı niyetine güzel-hafif vs. ama protein kaynağı olarak tüketmeyin derim ben. gereksiz.
  • sek'in ürünleri hepsi birbirinden güzeldir ama çok şekerliler. biri şu şeker çılgınlığına son versin her boka şeker basmayın artık. içecek bişey de kalmadı memlekette.
  • sek'in sonunda sadesini de piyasaya sürdüğü yiyecek.

çok güzel ama yanılıp çok tüketmemekte fayda var çünkü ciddi kalorisi yüksek bir gıdadır kendisi. o kremalı tadı size zaten az kaloriyle kimse vermez.
  • cheese cake için idealdir. kullanacağınız herhangi bi peynir yerine quark sadeyi kullanın, pişman olmayacaksınız
  • almanya'dan hasret kaldığım bir çeşit yoğurt. kızarmış ekmek üzerine quark ve tuz... enfes!!! sek çıkarmış sadesini. eve gelip ekmek kızartıp sürdüm üstüne. bastım tuzu. mmmm. 20 yıl öncesine gittim yeminle. yalnız raf ömrü kısa ve kesinlikle marketlerde bulması imkansıza yakın. stokluyorum bulunca. belki okurlar da imalatını artirirlar.
hesabın var mı? giriş yap