şükela:  tümü | bugün soru sor
 • başta sergio ve ian balina olmak üzere birçok kişinin bu senenin en iyi projesi olduğu hususunda hem fikir olduğu blockchain projesidir. kısaltması qkc dir. şu an anormal bir hype olsa da sergio'dan bile önce keşfettiğim için rahatım.

  quark chain kısaca saniye başına işlem hızında 1 milyon işlem kapasitesi vaat etmektedir. bunu başarıp başaramayacağı tartışılır ancak şurası gerçek ki hali hazırdaki ellerinde mvp - yani somut örnek- bunu başarableceklerine dair somut bir adım olarak görülmektedir.

  bildiğiniz üzere credits de aynı şeyi vaat ettiyse de kripto aleminde pek ciddiye alınmamıştır. nitekim söyledikleri gibi betayı vs zamanında çıkaramayarak da ciddi oranda kan kaybetmiştir. credits 3 ay içinde mainnet'i ortaya koymayı hedefliyordu. quark chain ise 2 yıl gibi bir süre öngörüyor. bu yönüyle credits den anormal seviyede farklı bir hava yakaladığından, daha gerçekçi olduğundan bahsedilebilir.

  biraz daha eos un başarısını ortaya koyabilecek pozisyonda diye düşünmekteyim. uzun soluklu rahat ve iyi bir proje.

  projenin gerek ekibi gerekse danışmanları oldukça profesyonel gibi durmakta.

  projenin hususi satış faslı (private sale) geçen hafta kapanmıştır, gelecek aylarda ise umumi satış faslı olacaktır. (ico - public sale)

  şu aşamada ico ya katılmak için en önemli şansınız testnet gönüllüsü olmaktır. bunun için müracaat yapabilirsiniz. ilerleyen aşamalarda detaylı bilgi gelirse burada paylaşırıım. ico hard cap ise 20 milyon düşünülmekte, bu yönüyle potansiyel bir 100x ile karşı karşıyayız.

  internet sitesi: https://quarkchain.io/
  icodrops: https://icodrops.com/quarkchain/
  twitter: https://twitter.com/quark_chain
  github: https://github.com/quarkchain
  medium: https://medium.com/@quark_30920
  telegram: https://t.me/quarkchain
 • token satışı için şu adresten detayları yayınlayan proje.

  son zamanların dikkat çeken blokzincir projeleri arasında yer almakta, hype oldukça yüksek. yatırım yapılabilir gözüküyor. detayları ayrıntılı bir incelemeden sonra buraya yapacağım.
 • türkiye'yi banlamış ico dur. görünüşe göre, faiz lobisi, dolar lobisi, robot lobisinden sonra ico lobisi de reise karşı. ico lar bile bizi kıskanıyor.
 • dün 1700 sats dump seviyesinden sonra (btc düşüşüyle birlikte) 3050'leri geri görmüş ve tekrar düşmüş coindir. neredeyse %100 verdi kanlı piyasada.
 • ilk günlerden binance, kucoin, gate.io gibi büyük borsalara bodoslama girmiştir.
 • bu aralar bounty programı başlatmıştır.
  airdropa göre bounty daha fazla uğraştırıcıdır çünkü size belli başlı görevler verir ve tamamladığınız her görev için “stake” kazanırsınız.
  en büyük stake ise cüzdanını indirerek kazanırsınız.

  görevler başlıca: twitter takibi, telegram grubuna giriş, retweet etme, facebook beğenisi, cüzdanı indirip wallet oluşturma vs.. gibi.

  toplamda 1 milyon adet token dağıtacak ve stake sayısına bölecek. kişi başı ne kadar gelir bilemiyorum.

  katılmak için:
  https://bounty.quarkchain.io/….html?referral=weqxa4