• tarihi ve tescilli likör fabrikasını, kıymetli bir endüstri mirasını acımasızca yıkan, sadece para için mücadele eden bir firmanın projesi.

güvenirken, satın alırken bunları da göz önünde tutun. vicdansızlarla iş birliği yapmayın. eğer vicdan sihibi iseniz tabi.
  • öyle bir hissiyatı ve logosu var ki; dün önünden geçerken dedim mason yuvası. illuminati ocağı.
  • ülkemizi quasar medeniyetler seviyesine çıkaracak projedir.
  • paco rabanne one million reklamı çakması bir reklama sahip proje. reklam güzel mi güzel ama çakma olmayaydı iyiydi.
  • acaba sankim daire satın alacakmışım gibi müşteri kılığına girsem (kiralık güzel giysiler kuşansam), o satış ofisinin tepesindeki terasta çay kahve içip boğaz ve adalar manzarası havası alıp alamayacağımı merak ettiğim eski ali sami yen arazisindeki mega inşaat projesidir.

bu sabah beyaz örtülü kokteyl masaları gördüm.
  • likör fabrikası'nın yıkılmasından sonra verilen yürütmenin durdurulması kararı gibi, 2 yıldır mecidiyeköy'den dünyanın merkezine kadar kazı çalışması yapılıp üstüne bir sürü kat çıktıktan sonra dahil olduğu imar planı iptal edilen proje.

bunun ardından ali sami yen arazisi üstündeki projenin de akıbeti merak uyandırıcı. (bkz: torun center)
  • habere göre, devam eden şantiyede bir işçi ölümü gerçekleşmiş.

--- spoiler ---
    12. kattan zemine düşen mehmet akar adlı işçi hayatını kaybetti.
    --- spoiler ---

allah rahmet eylesin.
  • düşerek ölen kişi işçi değil alt taşeron firma sahibiymiş.

açıkçası o projeyi çok iyi biliyorum. açık bir şaft olmasına ihtimal dahi vermem. kaldı ki şirket yetkilileri yeterli sağlamlıkta korkuluk olduğunu da ifade etmişler.

benim aklıma iş kazası değil de adli vaka olması geliyor.

adamı aşağıya itmiş olabilir birisi ya da birileri.
    bu gözler tünel kalıbın bilmem kaçıncı katından şantiye şefine kürleme için kullanılan koca tüpün atıldığı gördü. çok şükür isabet etmedi. kazayla düştü denmiş olsa da ekip gittiğinde içlerinden biri itiraf etmişti.
    asla inanmıyorum kaza olduğuna.
  • tv reklamlarını okan bayulgen'in seslendirdiği ve 23bin tl miydi dolar mıydı kira garantisi veren betonumsu yapı.

buraya kadar tamam da 23 bin kira garantisi dediği anda alttaki şimşek hızında geçen reklam veren için gg olmasın diye yazıda 3623 numaralı daireye aittir yazıyor. arkadaş 1 tane değil de tüm dairelerin geliri öyleymişcesne tv'ye verdiğin reklam nasıl böyle abukluk yaparsın anlamıyorum.

neyse zaten benim anlamam gerekmiyor zira o eve tonla para döken kişi de anlamıyor eminim.

tanım: okan bayülgen nasıl böyle projeleri kabul ediyor şaşkınnım.
  • binanın tepesindeki q ve yanındaki quasar logosu öyle şekil duruyor ki, şu adı az bilinen ama bilindik tüm markaların sahibi olan şirketlerden birinin merkez ofisi falan sandım.

apartman çıktı.
hesabın var mı? giriş yap