şükela:  tümü | bugün
 • harika entry'ler giriyor. artik "super olmus", takdir ettim", "oha harika bu?!" diye mesaj atmaya yuzum kalmadi resmen..
 • quea-"da lyric machine"-sin-"da ındustrial silence fan"-ess.
 • söylenecek her sözün eksik kalacağı, 1 aylık bir süreyi yıllara çevirmeyi iyi bilen, en içinizde tuttuklarınızı paylaşacağınız ve paylaştığınızda kocaman anlayan gözleriyle sizi kucaklayan, gözlerinin içi gülen yazar...
  londra sokaklarını beraber arşınladığımdır. bu şehri sevme ve özleme nedenlerinin en büyüklerinden... beraber yeşillenen ağaçlar çizilen, özdemir asaf şiirlerinde, teoman şarkılarında yaşayandır...
 • "if someone has ever looked her eyes, he would hear that old melody

  in this room, her back against the dark
  staring at the window through the night
  emptiness was wuthering to her dear heart.
  songs used to divine a talisman
  she ceased hoping! uttering her silence within past’s crowded lane.
  by pitiless waves
  her soul was drown,
  since all colors has flown away,
  while holding grains of deserted past
  realizing hapiness was something seasonal.
  therefore they called her as “ruin of ancient days”

  in visions of
  lying stil in the abyss
  existance is synonymous with absence" demişti epey önce. henüz dünya bir dönüş tamamlamamışsa da güneş etrafında, artık tout va bien demeyi tercih ediyor. oturduğu sokağı en çok pazar günleri seviyor. sonra yapraklara basmak gibi zevkleri de var. hala gitar çalarken gülebildiğini fark ettiğinde daha da mutlu oluyor. zaman belki en iyi öğretici onun için, belki bütün o hayata karşı çocukça söylediği "asla"ları daha pek çok kez çiğnetecek ona; ama, bildiği bir başka şey ise haklı çıktığı günlerin zevkini de yaşatacak.

  ayrıca isteyenler için buyrun burdan yakın diyoruz http://persecution-complex.deviantart.com/
 • bir gün -ki ozamanlar sık sık nete girmezdi- icq infosunda kudret kurtcebe'nin çocuk şarkısında geçen çocuk, evlilik sigortası bölüm yazığı için adamın biri tarafından sigortacı yerine konulmuş, sigorta koşullarıyla ilgili bilgi vermesi için ısrara maruz bırakılmış insan.
 • gece melek ve bizim çocuklar filmi ile ilgili sorduğum soruya hemen yanıt veren ve verdiği yanıtı yeterli bulmayıp hemen ardından tekrar açıklama yapmayı kendine vazife görmüş yazar.*
 • bugün mülkiyeli olmuş, çok şanslı bir sözlük yazarı...
 • oss'nin en basarili suserı olacak izmirli yazar.
 • zamanında onun bunun kafasına istanbul hayalleri sokup bi de körüklemiş, ama ösymce ankaraya yerleştirilmiş öss mağduru yazık kişi..
 • "hadi sözlük açıldı hemen gir " çağrısıyla bir çırpıda kendimi nette bulmamı sağlayan, ankaraya izmirden gelmiş olmasının verdiği şaşkınlığı üzerinden attırmak için epeyi bir çaba sarfettiğim, ankaranın da güzel bir şehrimiz olduğunu ve benim herşeyine rağmen çok sevdiğimi anlatmak için canımın çıktığı, bir minibüste tanışıp kaynaşarak ,ardından istanbullara bile birlikte gitmişliğimin olduğu, gece eğlencelerinin aranan insanı , sınıf arkadaşım olan şirin kişilik.