şükela:  tümü | bugün
150 entry daha
  • columbia ve benzeri avm markalarının ciddi ciddi outdoor ürünü ürettiğini sananların eleştirdiği fiyat/performans markası.

columbia'dan kalite olarak 30-40% aşağıdaysa, fiyat olarak 80-90% aşağıdadır. "o 30-40% kalite farkı senin doğada hayatta kalıp kalmayacağını belirler" diye saçmalayan olursa; o farkların etkileri belli bir limitin üzerinde (arcteryx'in falan yarıştığı kulvarlar) geçerli olmaya başlar, öyle columbiaya biraz daha fazla para verince profesyonel olduğunu sanan piknikçiler/hikingciler için pek bir anlamı yoktur.
  • paraya kıyıp kamp sandalyesini 95 liraya aldığım marka. diğer marka sandelyeler 2 sene içinde çöpe dönüyor. bunları uzun yıllar kullanmak istiyorum.
    aynı zamanda diğer markalara göre daha rahat geldi.
  • kulağa ve göze kertenkelegillerden bir hayvan ismiymiş gibi gelen, kalitesiz ve dayanıksız marka.
  • keşua diye okunur.
  • eyyorlamanız bittiyse eğer, keskinlikle fiyat performans ürünüdür. tereyağlı ballı ekmektir. henüz bir ürününü alıp da memnuniyetsizlik yaşamadım. ülkede ucuza kaliteli ürün alabildiğimiz bir decathlon kaldı çünkü. umarım elimizden kayıp gitmez.
  • bir çok malzemesini uzun yıllar kullandım. f/p oranı oldukça yüksektir, ese dosta tavsiye edilir.
  • fakir columbiası
  • çantalarını bedavaya dağıtıyorlar galiba, çok övgüler alan bir marka gördüğüm kadarıyla.

tanım: decathlon'un incisi olan markadır.
6 entry daha