• bol odullu, outdoor malzemeleri markasi. edinilmesi farz olaganustu guzel ve islevsel cadirlari var bi de... hop firlatiyorsun iki saniyede kendisi kuruluyor falan, inanamadim, heycanlandim cok... buyrun.
    http://www.quechua.com/
  • romanya'da uretilir. fiyat-performans oranı oldukca iyidir.
  • (bkz: keçuva)
  • gayet iyi fiyatlarla outdoor ayakkabısı-botu alınabilecek marka. 10 euro'ya bile outdoor botu almışlığım var mesela.
  • piyasada tutunmasını temenni ettiğimiz, genel merkezi mont blanc eteklerinde olan firma.
    avrupa'da 6-7 avro'ya alınabilen polar kazakları terkos pasajında 5 tl'ye alınabilen spor giyim markasıdır.
    giyim dışında bot, çadır ve çantalarıyla türkiye'de tanınmaya yeni yeni başladı.
  • 10 euro'ya satılan polarları şahanedir.
  • dechatlon'a girince gözlerimin büyümesine neden olmuş marka. bileydim bu kadar ucuz ürünler olduğunu doğa sporlarına daha önce ilgi gösterirdim. ayrıca 42 numaraya kadar kadın ayakkabısı bulunuyor, hem de son derece doğal bir şeymiş gibi rafta kocaman da yazıyor ve birden fazla var! çok meşhur spor markalarının bol sıfırlı ve son derece rahatsız spor ayakkabılarında büyük numaraları bulmanın olanaksızlığı düşününce çok mutluluk verici.
  • muzik festivallerinde kamp sponsoru olmasini bekledigim marka.
    benim cadirim envai cesit-renk quechua'lar arasinda gecekondu gibi kaldi,ediniyorum seneye bir adet..
  • türkiye web sitesi ingilizce olan marka
  • yeni yıla çok güzel bir botunu alarak girdim, buz gibi havalarda çalışırken artık ayaklarım ısınacak, çok ümitliyim!
hesabın var mı? giriş yap