*

şükela:  tümü | bugün soru sor
  • küçük, sade ve oldukça ucuz olan bir çanta. sokakta gençlerin yarısında görülebilir, bildiğin herkeste var bu aralar. decathlon'da satılıyor. ben de aldım yalan olmasın. su, anahtar, powerbank vs koymak için en ideal boy ve fiyatta.
  • günübirlik bisiklet ve şehir turları için faydalı çanta. fiyatına göre gayet yeterli.
  • günlük kullanıma uygun, ucuz ve kaliteli sırt çantası.
    sınırsız renk seçeneği ile göz dolduruyor:)
  • kızılay dağıtsa bu kadar yayılmazdı heralde. metroda, sokakta, otobüste herkesin elinde, sırtında görebildiğimiz çanta. ha güzel mi? güzel.
  • decathlon'un pazarlama bölümünde akıllı insanların olduğunu gösteren ürün. bir ara 7,99'a kadar indiler fiyatı ama uzunca süre 9,90 gibi fiyatlandırıp almayanı dövdüler; güncel fiyatı 14,99.
  • siyah renkten olanını bugün metro çıkışında 5 kişi de birden gördüğüm çanta. üstelik hepsi de arka arkaya yürüyordu. en arkalarından da ben geliyordum. bende de aynı çantadan var hahahhahaa...neyse ben de çöpe atmaya karar verdim bu nedir arkadaş.
  • bir tane edinip güruha dahil olmayı düşündüğüm güzel ve sade çanta.
  • son dönemde verdiğim parayı bu kadar hakeden bir ürün daha hatırlamıyorum. gerçi decathlon'dan aldığım şeylerin yüzde doksanından memnun kaldım o ayrı. şiddetle tavsiye ederim. bu arada quechua'nın anlamı 'inka dili' imiş onu da eklemiş olayım.
  • avrupa'da da her iki kişiden birinin sırtında görebileceğiniz decathlon ürünü.
  • ankara'da her üç kişiden ikisinin sırtında görebileceğiniz çanta.