şükela:  tümü | bugün
512 entry daha
  • bu gece royal albert hall'da, royal philharmonic orchestra tarafindan sarkilari calinan bas taci grup.
    bohemian rhapsody
    under pressure
    i want to break free

kelimeler kifayetsiz kaldigi bir konserdi! muhtesemdi. freddie mercury’nin evine yakin bir yerde royal albert hall. sanirim freddie de hissetmistir bizi! konser boyunca sunu dusundum, queen’i canli dinlemeye kalbim dayanmazdi sanirim.

bir de 3 yil once yasadigim bir anim var efenim. hazir queen ve freddie mercury konusunu acmisken, onu da buraya yapistirayim. 24 kasim 2014'te yazmistim:

"ataistler bunu aciklasin! evimin hemen yaninda buyuk bir metro istasyonu var. ama ben 10 dakika uzakliktaki baska bir metroyu kullanmayi seciyorum. cok sevdigim bir sokaktan yavas yavas yuruyerek gidiyorum diger metroya. ve bu yol boyunca queen'den bohemian rhapsody dinliyorum. her gun... ve bugun freddie mercury'nin olum yildonumuymus. ve freddie mercury benim iki alt sokagimda oturuyormus. benim yolumu uzatarak yurumeyi sectigim sokakta... bugun bunu ogrendim :) bu sokakta yururken devamli olarak bohemian rhapsody 'yi dinlemek istemek??? ataistler bunu aciklasin lutfen!!!
    hikmetinden sual olmaz ey yuce guc!!!
    olum yildonumunde freddie mercury'nin kapisinda fatiha okuduk!"

o gune dair unutamadigim bir sey daha var. herkes cicek, mum, not vs paylasiyor evin bahce duvarinda. biz de post-it'e bir seyler yazip yapistirdik duvara. o sirada evin zili uzerine sıkıştırılmış bir kartvizit gordum: baskent eczanesi!
3 entry daha