şükela:  tümü | bugün soru sor
  • queen şarkılarını bir türlü sevemedim. dinledim bir çok hit şarkısını sevemedim, yetmedi afyon konserine gittim orda da sevemedim. insanların da bu kadar göklere çıkaracak ne bulduğunu bir türlü anlayamadım. freddie mercury reis'e sonsuz saygılarımı sunuyorum. bu adamda öyle bir şey var ki karizmasına, tavrına, tarzına bakıyorsun bu adama hayran olmak lazım diyorsun ama şarkılarını dinliyorsun olmuyor, sonra bende mi bir eksiklik var acaba diye düşünüyorsun. nasıl sevemem böyle sarsıcı, böyle sıradışı, böylesi kendi tarzını yaratan bir topluluğu diyorsun... queen hayranı sözlük yazarlarını göreve davet ediyorum ben ve benim gibi queen'i sevemeyenlere queen'i sevdirecek tek şarkısını önermelerini bekliyorum. tek şarkıyla grup sevilir mi demeyin bilakis bir çok ismi tek şarkısıyla sevdik, misal people are strange'la sevdik jim morrison'u ve sonra dinledik diğer şarkılarını . queen grubunun da varsa böyle şarkıları buyurun koyun dinleyelim, biz de katılalım freddie mercury hayranları kervanına.

editto. e yani bohemian rhapsody'i dinledik tabi ki. bence bu grubun hayranlarına bu grubu sevdiren daha kıyıda köşede kalmış bir şarkısı, o referansla sevilmiş bohemian rhapsody'de yoksa benim için bir klise ilahisinden farkı yok gibi.
  • (bkz: bohemian rhapsody)

e yani.

edit. o zaman (bkz: seven seas of rhye)
  • sevmek zorunda değilsiniz, bırakın o ayrıcalık dünya nüfusuna nispetle azınlık olan yüz milyonlarca kişiye kalsın.*
    ama yine de...
    (bkz: show must go on)
    (bkz: bohemian rhapsody)
    (bkz: bicycle)
  • sevmeyedebilirsin aslinda, cok da sey etmemek lazim.
  • love of my life ( live at wembley 1986) , ben bu şarkısı ile sevmiştim
  • queen sevmeyen insan ingilizce bilmiyordur.

ingilizce öğrenin.
  • aklıma hemen gaye su akyol'u getirdi başlık. anlamadan dinlemeden yordunuz kızı.
  • (bkz: innuendo)