şükela:  tümü | bugün
  • kazaa dan kolaylikla bulunabilecek sahane dizi.butun sezonlari izlemis biri olarak su anda cekilen son sezonu deli gibi beklemekteyim.
  • brian ve justin ikilisinin akillara zarar bir performans sergiledigi ve straight disilerde bagimlilik yaratan, gay erkeklerin genelde cok guzel olmasi gerceinden yola cikarak dibimizi dusuren dizi..
  • digiturk ün, her cuma salon 3 te bölüm başına 2,5 ytl karşılığında yayınladığı dizi. olayın saçmalığına diyecek söz bulamıyorum...
  • türkyede gösterilmeye çalışılmış, homofobi kurbanı dizi. evet pek bir moda yabancı dizi getirmek şu aralar. yabancıların garip gelen large ve relaxed havaları da şöyle dışarıdan bakınca çok ilginç geliyor. bu kanalların yayınladıkları dizileri de gurur kaynağı olarak gördükleri cok belli. efendim her kesime hitap eden de hani ne oldu şimdi o "large"lığınıza? ya da diziyi en başta yayına sokan aklınıza? yapılan program değişikliği küfür gibidir, düşünülmesi gereklidir.
  • 22 mayıs 2005'de 5. ve son sezonuyla geri dönecek dizi.
  • bir grup gayin hikayesini anlatan bu dizide herkes super gaydir. her aksam uyusturucu alirlar, bara gidip birilerini kaldirirlar, sabah-aksam-oglen deliler gibi seks yaparlar ve her sabah jilet gibi ise gidip cok iyi paralar kazanirlar. ve bunu aksatmadan her gece yapmalarina ragmen 4. season'dir hala tas gibidirler. bu super bunyeli gay adamlar ne yazik ki sevgili memleketimde de karbon kopya olarak cogalmaktadirlar ve gay lifei uyusturucu - gunu birlik seks olarak lanse edilmesine acayip katkida bulunmaktadirlar. her ne kadar condom, aids ile ilgili mesajlar alti kalin cizgilerle devamli cizilse de uyusturucu ve escinsellik iliskisi olayin tadini fazlasiyla kacirmaktadir.
  • insani sürüm sürüm sürükleyen bi yapim ama karakter çıkarabilmek için escinsellerin yayginligini sanki biraz abartiyorlar. her ailede birden fazla eşcinsel olması biraz gerçekdışı olmuş.
  • bu light formlar nerden çıktı bilmiyorum.. kafeinsiz kahve alkolsüz bira falan.. bir şeyi saklar gibiler.. bu şey objet petit a ve demokrasinin boşluğu liberalizmin sözde masum renkleri falan .. hayır ben hardcore tercih ediyorum sayın kolestrol sorunlu baylar ve bayanlar
  • gereksiz bir bilgi vereyim. güzel ingilizcemizde "there's none so queer as folk" şeklinde bir deyişten gelmekte imiş dizinin adı. ki bunu, "insanoğlundan daha tuhafı yoktur" diye çevirebiliriz kabaca. queer sözcüğünün hem "tuhaf" hem de "ibne" anlamına gelmesi ve üstelik deyimin de insanlar arasında her türlü tuhaflığa rastlanabileceğine işaret ediyor olması böyle üçlü beşli, emmeli gömmeli bir cuk oturmasına meydan vermiştir.
  • bi quote vereyim:
    emmet : that's one tweaked out twinkie!
    x : you think?
    emmet: hollow eyes, 22-inch waist, inability to hold a conversaiton...he is either a total cyristal queen or a super model.