• yeni bir make over show u. (bkz: bravo)
  • amerika'da pek bir popüler olmus , moda ve maymunlugun iç içe geçtigi bir program , 5 gay 1 adet delikanlıyı baştan yaratıyor , allah şaşırtmasın...
  • bes adet gay adamin her bolumde baska bir straight adama ceki duzen verdikleri program
  • abd de 2003 yazinin hit programlarindan biri
  • chris rock tarafindan sunucularina gay beatles denilen program.
  • bol bol kicina agda yapilan adam seyrederek keyiflenebileceginiz program.
  • amerika'da yeni bir akimin baslamasina sebeb olmustur bu tv programi.

metrosexual.
  • fazla ciddiye almamak lazim belki, ama ben gayleri stereotiplestirdigini, "kabul edilebilir, yuzeysel mainstream gay" imajini fazlasiyla gozumuze soktugunu, straight erkekleri de yine ayni sekilde stereotiplestirdigini, zavalli, zevksiz, "clueless" insanlar olarak cizdigini dusunuyorum. bazen rahatsiz oldugumu soylemeliyim..
  • giyeceklerden sorumlu olan gay adamin mutlaka bastan yarattiklari straight adamlara asildigi, pantalonlari kendisi giydirip cikartmaya calistigi, sonuctan mutlu oldugunu belirten kurbana "bana nasil tesekkur edebilecegini biliyorsun" tarzi cumleler sarf ettigi, seyretmesi zevkli program.
  • amerikan escinsel yayinlar bu program yayinlanmadan evvel cok memnunlardi, nihayet mainstream olabilecegiz diye. eh tabii programin escinselden ziyade maymuna benzeyen, stereotipligin otesinde karikaturize escinsel elemanlarini gorunce bu programin en basli dusmani muhafazakarlardan sonra escinsel cemaat oldu. sunuculardan en az bir tanesi escinsel degil tiyatrocu cikarsa sasirmayacagim. kobaylar da ictigi biranin kutusunu cope atmaya yeltenmeyip ve elini ulu orta cukune daldirip karistiran hanzolar seklinde, cinsdaslarini temsil ettiler. ben bunlarin bir kisminin da komplocu escinseller oldugunu dusunuyorum.

bunun disinda "normal" basinda o kadar yer etmese de kuzey amerika escinselligin gercek mainstreamlesmesini 4.amazing race'i escinsel bir ciftin kazanip 1 milyon dolari cebe indirmesiyle yasadi. zira bir tanesi eski savas pilotu olan bu efendiler, isimlerinin altina evli yazdirdilar.
hesabın var mı? giriş yap