şükela:  tümü | bugün soru sor
 • çeşme paşalimanında bulunan beach club. güzel bir kumsalı ve derinleşmeyen çeşme denizine göre oldukça ılık bir denizi var. çocuklu aileler için ideal. giriş kişi başı 30 lira. su 5, küçük bira 15, lahmacun 14, pide 24 ve hamburger 20 lira.
 • kumsalı ve denizi muhteşem. denizi karşınıza alıp sağa baktığınızda kendinizi taylandda hissedebilirsiniz. yaz tatili anlayışı kendini taylandda hissetmek olanların gitmesini tavsiye ederim. 30 tl'ye uzakdoğu. servisi çok yavaş. biralar sıcak geliyor. falan filan. ille giderseniz hiç olmazsa sağa bakın.
 • paşalimanı'nda bulunan ve bence çeşme'deki en gidilesi beach club. denizi güzeldir, ılık ve dalgasız olur. mekan ferahtır, uzunca bir kumsalı vardır. dip dibe girmezsiniz insanlarla. yapmacık, aptal saptal beach club eğlenceleri yoktur, herkes kendi halindedir. arabanızı valeye vermez ve karşıdaki boş alana park ederseniz otopark parası da yoktur. mutfağı güzeldir, yemekleri idare eder. servis elemanları güleryüzlüdür. genellikle çocuklu genç ailelerin tercihidir.
 • denizi muazzam çocukların süper eğleneceği bir yerdir. ama inanılmaz pahalı. bilemiyorum belki ortalama beach fiyatları mıdır ama su 5 lira. fanta 13 lira. bu fiyatları görünce biranın yakınına gelmedik. yemekler fena değil. ama bu fiyatlarla bi daha gideceğimi hiç sanmıyorum.
 • aracı vale alıyor. bayram süresince giriş ücretinde kredi kartı kabul edilmiyor muş. yeme içme bölümü kredi kartı alıyor. giriş 50 tl.
  erken de gitseniz en güzel yerleri ön sıraları falan vermiyorlar. yani bayram da böyleydi belki normal zamanda bu muamele yoktur.
  su çeşme ortalamasına göre sıcak nispeten korunaklı bir koy olduğu için pek dalga olmuyor poyraz da bile.
 • eski vekamp diye tabir ettiğimiz yer.
  belki bundan bi 15 sene önce çeşme'nin denize girilecek en güzel yerlerinden birisi.
  bira 30 tl yalnız o biraz iç acıtıyor.
 • ne kadar erken giderseniz gidin özellikle ağaç altı gölge alanlar personel tarafından beyaz havlu atılarak sezonluk üye olanlar için rezerve ediliyor. deniz oldukça ılık ve sığ, boyu geçmesi için suyun içinde epeyce yürümeniz gerekiyor. çocuklu aileler için bence çeşmedeki en uygun beach. giriş kişi başı 50tl. büyük localar 1000tl, küçük localar 650tl harcama karşılığında rezerve ediliyor. eğer çocuklu 2 aile olarak giderseniz küçük loca mantıklı. fikir vermesi açısından; ızgara köfte 42tl, latte 12tl, küçük su 5tl.
 • kendini insana kötü davranma konusunda haklı gören kaba kişilerce işletilen mekan. mağdurum hikayesi anlatmak istemiyorum; madem cebinizde paranız var, muadilleri dururken buraya gidip de rezil olmayın diyorum.