şükela:  tümü | bugün
  • çeşme paşalimanında bulunan beach club. güzel bir kumsalı ve derinleşmeyen çeşme denizine göre oldukça ılık bir denizi var. çocuklu aileler için ideal. giriş kişi başı 30 lira. su 5, küçük bira 15, lahmacun 14, pide 24 ve hamburger 20 lira.
  • kumsalı ve denizi muhteşem. denizi karşınıza alıp sağa baktığınızda kendinizi taylandda hissedebilirsiniz. yaz tatili anlayışı kendini taylandda hissetmek olanların gitmesini tavsiye ederim. 30 tl'ye uzakdoğu. servisi çok yavaş. biralar sıcak geliyor. falan filan. ille giderseniz hiç olmazsa sağa bakın.
  • paşalimanı'nda bulunan ve bence çeşme'deki en gidilesi beach club. denizi güzeldir, ılık ve dalgasız olur. mekan ferahtır, uzunca bir kumsalı vardır. dip dibe girmezsiniz insanlarla. yapmacık, aptal saptal beach club eğlenceleri yoktur, herkes kendi halindedir. arabanızı valeye vermez ve karşıdaki boş alana park ederseniz otopark parası da yoktur. mutfağı güzeldir, yemekleri idare eder. servis elemanları güleryüzlüdür. genellikle çocuklu genç ailelerin tercihidir.
  • denizi muazzam çocukların süper eğleneceği bir yerdir. ama inanılmaz pahalı. bilemiyorum belki ortalama beach fiyatları mıdır ama su 5 lira. fanta 13 lira. bu fiyatları görünce biranın yakınına gelmedik. yemekler fena değil. ama bu fiyatlarla bi daha gideceğimi hiç sanmıyorum.