şükela:  tümü | bugün
  • tarihe not düşülsün.

şimdi sesleri az çıksa da yarın bir gün bundan rahatsız olan yazar sayısı artacak ve sözlük yönetimi bu tip adaletsiz uygulamalarından dolayı pişman olacak.

hele ki bu uygulamaların sorumluları hiçbir zaman "ortadoğu ülkelerine döndük" goygoyu yapmasınlar, önce kendi sözlüklerine bir baksınlar.
  • eğer bunak, amk dedi gibi saçma sapan bahanelerle uçuruluyorsa bir yazar, ben dahil burda yazanların nerdeyse tamamı uçurulmalı. ekşisözlük yönetimi de iyice bunadı. ayy ne dedim amk!
  • (bkz: utanç verici)

altay'ı yeniden moderatör mü yaptınız yoksa diye soracaktım ki gittim baktım ama altay mod falan değil. peki kim bu?

not: altay, cassey jones ve zilzurna gibi değerli arkadaşlarımızı uçurmaktan sorumluydu. sonra arkadaşları geri döndürdüler, altay bey'in de yetkilerini elinden aldılar. darısı bu hadisedeki "dişine kan değmiş korkunçlu kurt" mod arkadaşımızın başına. amen!
  • kanzuk un sadece debe listesini okuduğunun kanıtıdır. her, devlet bahçeliye "bunak" , ortalığa "amk" yazanı sözlükten atsaydı; yazacak adam bulamazdı.

edit: harf
  • aslında organize şekilde 1 gün boyunca iş bırakanlar gibi sözlüğe yazmama kampanyası düzenlense sözlük yönetimi sözlüğün asıl sahiplerinin yazarlar olduğunu anlayabilse ne güzel olur. sonuçta bu adamlar biz yazdıkça, sözlüğe girdikçe para kazanmıyorlar mı? bizim yazılarımız başkalarına pohpohlanmak için silinecekse biz neden uğraşıyoruzda yazıyoruz. gerçi böyle bi kampanya yapılsa o da anında uçulur heralde. ben bile birazdan uçurulabilirim..
  • bu sözlük kurulurken isim aşamasında "ekşi"de nasıl karar kılındı, çok merak ediyorum. o arada ssg masada limon mu gördü de esinlendi yoksa?

ekşi gerçek anlamıyla, yüzümüzü buruşturan, içimizi gıcıklayan, ama nedense hoşumuza giden bir tat, değil mi? verdiği rahatsızlığa rağmen limon yalayan tipler bile mevcut. bir zevk çünkü. buranın adı da sırf o şekilde esinlenildi diye düşünmüştüm. tamam, kurallar var. eyvallah. ama okuyucuyu biraz da rahatsız etmek değil mi amaç? okuyucu o rahatsız edici tadı aramıyor mu burada? ciddiyetse istediği, zaten wikipedia'ya bakar. öyleyse sorun ne?

bu arkadaş, o en beğenilen entry'sinde o rahatsız tadı verdi. yetkilinin biri de geldi, onun emeğini imha etti. atılma nedeni de uğradığı haksızlığı duyurmak üzere açtığı başlıktı. yazdığı entry'de hiçbir şey yoktu. ama yine de tüy dikilircesine hesabı kapatılarak hakkı yendi.
  • sözlük'te yeniyim. kanzuk'tan ve onun bu işi yapan yetkilisinden hiç hoşlanmadım. yazarı sepetledikten sonraki "tamam beyler, bişi yok" tavrı da bana tehditvari geldi. sanki gözdağı verildi. o kadar bekleyip ulaştığım yazarlık uçar gider mi diye tedirgin yazıyorsam, bende bu çekinceyi oluşturdularsa, öyle "dürümcü" denilebilecek kadar sempatik değildir bu patron. ısrarla söylüyorum, başlık açtı tek bir entry vardı, hareketlendirdik diye adamın kafası kesildi.

boku bokuna hesabın silinmesidir.
  • 40 gg ile uçmayan yazarlar gördük ama herkes biliyor ki bu sözlükte moderasyon kimden hoşlanırsa tutar, kim göze battıysa da 3 günde uçurur. pek geri adım atacak şerefleri de yoktur.
  • agamemnon, arpad, bildigin emre, sourve şimdi querrery...

lan bir de bu platform söz de özgür düşünceyi savunmuyor mu? allahım asadkiaslşdasşl...

paranın girdiği her iş gibi çok bozmuştur. alternatifi olmadığı sürece de bu şekilde yazarların uçurulmasına devam edilecektir.
  • agamemnon demiş bazı yazarlar. o iş benim bildiğim kadarıyla baya karışık. farklı dengeler söz konusu.

acaba agamemnon olayında olduğu gibi birileri birilerinden bir şeyler mi rica etti veya dikte etti kanzuk kardeş?