• harika grafiklere ve ortama sahip nintendo 64 oyunu, güzel bir rpg ama bazı sorunları vardı, oynarken sizi ortamına çekiyor, oyunun içinde kaybolup gidiyorsunuz, grafiklerdeki masalsı hava, objelerdeki detay sizi bir anlığına şoka uğratıyor, saraydaki her objeye ve işlemelere, kaplamalarına dakikalarca bakıyorsunuz, 98'de yapılan bir oyundan bahsediyorum, dönemine göre şaheser olabilir, oyunun dinamiklerine gelince, yalan söylemiyim, berbat ! gerçekten berbat, ulan 2 adım atıyorsun sürekli aynı düşmanlar çıkıyor, 3 adım git yine düşman, 20 saniyede varacağın yere 1 saate varıyorsun, oyundaki kahramanımızın güzel bir özeliği var doğadaki 4 elementi kontrol edebiliyor, o biraz can sıkıntısını gideriyor, sanki oyun erken erişime açılmış gibi, o kadar çok boş alan varki, değerlendirilememiş ne yazık, belkide acele bir şekilde çıkmıştır, emek var oyunda ve ayrca biraz daha çabalasalar belki zelda gibi ünlü bir oyun olabilirdi, yada olamazdı , o kadar konuştuk buda oyundan bir soundtrack ve bir gameplay hadi güle güle.

soundtrack

gameplay
hesabın var mı? giriş yap