şükela:  tümü | bugün
  • muhtemelen la liga'nın simeone ile birlikte en iyi teknik direktörü.
  • seneye barçanın td'si olacak gururumuz. barçayı 4-3 yendikleri maçta yaptırdığı katı adam adama savunmayı izlemesi büyük zevkti, thx..
  • kendisiyle ilgili (türkçe yazılmış) kapsamlı bir yazı şuradan okunabilir.
  • sezon sonuna doğru beklendiği üzere, real betis tarafından kovuldu.
  • barcelona'nın yeni hocası olacağı söyleniyor.
  • barça için mükemmel seçimdir. hakkı verilmeyen hocalardan biri olduğunu düşünürdüm daima.

artık quique ile bol gollü maçlar izleyebiliriz.
  • hem las palmas'ta hem de real betis'te topa sahip olma konusunda çok iyi takımlar yaratmıştı. ben kendisini fenerbahçe'de görmek isterdim ama kısmet olmadı. barcelona için en uygun isimdi. kontratının altı aylık olacağı söyleniyor. bu durum hocanın takım üstünde otorite kurmasını zorlaştırabilir ama uzun vadeli bir sözleşmeyle çok başarılı olacağını düşünüyorum.

edit: farklı bir kaynaktan kontratın haziran 2022'ye kadar olacağı bilgisi geçildi şu anda. bu durumda ortaya çıkacak ürün için heyecanlanmamak elde değil.
  • barcelona'yı 2020'lere taşıyacak olan adam. an itibariyle yeni barça çağı başlamıştır. kendisine sadece biraz süre tanınması gerekiyor.
  • barça'nın başına getirilmiştir. real betis'de göze hoş gelen bol gollü bir futbol oynatıyordu. bakalım neler olacak.
  • (bkz: quique setien)kim amk?