şükela:  tümü | bugün
  • kasa fişi üzerinden sadakat programı aplikasyonu.
  • haftalık alışveriş alışkanlıklarınızdan bile ödül kazanmanızı sağlayan bir mobil uygulama. kampanya dahilindeki marka ve marketlerden yaptığınız alışverişin fişini yollayıp ödül kodunuzu kazanıyorsunuz. sinema bileti, internet paketi, hediye çekleri dışında nakit ödül de verilmeye başlanmış.
  • afedersiniz ama bok gibi bir uygulama. vatan bilgisayar ile ortaklaşa yaptıkları opet benzin hediyesini yollamaktan acizler. uygulamalarında aracınızın plakasını girmeye izin vermediği halde müşteri temsilcisi sizi sorumlu tutabiliyor. müşteri temsilcisi ukala ukala konuşuyor. bu dolandırıcılara güvenip iş yapmayın.

https://www.sikayetvar.com/qumpara
  • bok gibi uygulama +1

barilla kampanyası fişini gönderdim. 3 gün sonra katılım koşullarına uygun değildir diye red ettiler. fiş migrosun fişi tutar 15 tl den yüksek. resmen çamura yatıyorlar...

bulaşmayın. ..

edit: bir de sıvadılar bunlar. fişin resimlerini mail olarak istediler daha sonra. gönderdim 48 saat içinde ödülünüz hesabınıza tanımlanacaktır diye cevap verdiler. 4 gün sonra (toplamda 7 gün ) yine katılım koşullarına uygun değildir bildirimi yolladılar. ödülünüzü vermemek için kendi kendilerini yalanlıyorlar.
  • toyzz shop duracell kampanyasından 8 adet sinema bileti kazandığım sevilesi uygulama.
  • 250 tl'lik şok market hediye kartımı az önce kargoyla teslim aldım.
    şöyle ki, internette uygun fiyatlı satılan sitelerde 1850 tl ye olan ürünü teknosa'dan 2000 tl ye aldım. bu alışverişe özel kampanya yapmışlar. uygulamaya fişi yolladım. ilk gönderim red yedi. bir daha fişi fotorgraflayıp uygulamaya yükleyip yolladım.
    sonuç hediye kartımı bu akşam harcamayı deneyeceğim :)
    velhasıl 2000 tl teknosa alışverişinden şok market hediye kartını düşünde 1750 tl ye almış oldum.
    şok marketten bol bol deterjan almayı planlıyorum.