şükela:  tümü | bugün
 • kasa fişi üzerinden sadakat programı aplikasyonu.
 • haftalık alışveriş alışkanlıklarınızdan bile ödül kazanmanızı sağlayan bir mobil uygulama. kampanya dahilindeki marka ve marketlerden yaptığınız alışverişin fişini yollayıp ödül kodunuzu kazanıyorsunuz. sinema bileti, internet paketi, hediye çekleri dışında nakit ödül de verilmeye başlanmış.
 • afedersiniz ama bok gibi bir uygulama. vatan bilgisayar ile ortaklaşa yaptıkları opet benzin hediyesini yollamaktan acizler. uygulamalarında aracınızın plakasını girmeye izin vermediği halde müşteri temsilcisi sizi sorumlu tutabiliyor. müşteri temsilcisi ukala ukala konuşuyor. bu dolandırıcılara güvenip iş yapmayın.

  https://www.sikayetvar.com/qumpara
 • bok gibi uygulama +1

  barilla kampanyası fişini gönderdim. 3 gün sonra katılım koşullarına uygun değildir diye red ettiler. fiş migrosun fişi tutar 15 tl den yüksek. resmen çamura yatıyorlar...

  bulaşmayın. ..

  edit: bir de sıvadılar bunlar. fişin resimlerini mail olarak istediler daha sonra. gönderdim 48 saat içinde ödülünüz hesabınıza tanımlanacaktır diye cevap verdiler. 4 gün sonra (toplamda 7 gün ) yine katılım koşullarına uygun değildir bildirimi yolladılar. ödülünüzü vermemek için kendi kendilerini yalanlıyorlar.
 • toyzz shop duracell kampanyasından 8 adet sinema bileti kazandığım sevilesi uygulama.
 • 250 tl'lik şok market hediye kartımı az önce kargoyla teslim aldım.
  şöyle ki, internette uygun fiyatlı satılan sitelerde 1850 tl ye olan ürünü teknosa'dan 2000 tl ye aldım. bu alışverişe özel kampanya yapmışlar. uygulamaya fişi yolladım. ilk gönderim red yedi. bir daha fişi fotorgraflayıp uygulamaya yükleyip yolladım.
  sonuç hediye kartımı bu akşam harcamayı deneyeceğim :)
  velhasıl 2000 tl teknosa alışverişinden şok market hediye kartını düşünde 1750 tl ye almış oldum.
  şok marketten bol bol deterjan almayı planlıyorum.
 • patlamış galiba. göndereceğiz dedikleri çekleri göndermiyorlar. web sitelerinin kampanyalar bölümü boş. telefonlara da cevap veren yok.
 • güncel olarak kampanya yapmaya devam eden ama fişleri gönderdiğinizde kabul etmeyen uygulamadır.
 • bok gibi uygulamadır.3 farklı kampanyaya 3 farklı kişi katıldı hepsini reddetmişler. yormayın kendinizi boşuna
 • normalde almayacağınız sikko sikko ürünleri alırsınız, uygulamada belirtilen şekilde kasa fişini çeker gönderirsiniz, sonra size der ki; fişiniz 72 saat içerisinde incelenecektir. beklersiniz 72 saat ve sonra paşam size der ki "stoklar tükendiğinden fişiniz kabul edilmemiştir." sizde bu duruma sinirlenir uygulama sayfasına girer yaşadıklarınızı uygulamanın yorumlar kısmına yazarsınız. aradan bir süre daha geçer "lan belki düzelmişlerdir, tekrar bi deneyeyim hadi" dersiniz. bi de bakarsınız ki uygulamaya giremiyorsunuz. aaa sizi banlamış. olumsuz da konuşamayacağız hakkında. ay götüm.

  uzun lafın kısası bok gibi bir uygulamadır. bunu kurarak ne telefonunuzu ne de kendinizi boş yere yormayın. bunun yerine hayal kurun daha gerçekçi sonuçlar elde edersiniz. hem siniriniz de bozulmamış olur.