şükela:  tümü | bugün
  • yeni bir sözlük yazarı.
    hoşgelmiş.
    entrylerinden anlaşıldığı kadarı ile kendisi uzman hekim.
    umarım sözlüğe bu anlamda güzel katkılarda bulunur.
  • entrylerinden anlaşıldığı kadarı ile kürtçü bir yazar ve 24 yaşında. uzman hekim olması imkansız. en fazla internlüğünü yeni bitirmiştir.
    boş entryleri var. engelledim.

şu mesela: entry
    bir de sürekli kürtçü olduğunu belli eden saçma sapan entryler. bıktırdınız.
  • eksi sozlukteki pkk mensuplarindan biri.
  • bebek katili, aşağılık bir örgütün sempatizanı. engelleyiniz.
  • sözlükteki pkk denen kürtçü faşist terör örgütü sempatizanlarından biri.
  • yakın zamanda methiyeler dizdiği kürdanistan'ına siktir olup gitmesini dilediğim eşek fantezisini seven, bölücü terör örgütü sempatizanı (hatta şehir yapılanmasında bile olabilir) yazar.

bu tipler bu ortamda hala nasıl barınıyor sayın kanzuk?
  • hala daha saçma sapan entryler giren kürt faşisti yazar. atatürk’ün tartışılamayacağını kimse söylemiyor zaten. ama sen gelip de bu ülkenin kurucusuna hakaretler edip iftiralar atarsan bu olanlardan sorumlusundur.

ve sen qunefee efendi. sanıyor musun ki ben rahatım pkk’yı, teröristleri övdüm yanıma kar kaldı? hayır, hukuk senin için de işleyecek çok az kaldı.

edit: hemen bu entrymin üstünde lord eddard stark’ı savunan saçma sapan bir entrysi vardı. korkak olduğundan ötürü entrysini silmiş haliyle bu yazı da havada kalmış.
  • lord eddard stark 'la aralarındaki bağlantı araştırılsın. ya onun hesaplarından biri ya da birbirlerini çok iyi tanıyorlar ve aynı amaca hizmet ediyorlar...