şükela:  tümü | bugün
32 entry daha
 • haftada bir iki kere bu sorular güzel diye mail atıyor. sonra bir giriyorum, mesela bu akşam, baktım 4 saat olmuş, onlarca upvote, iki de cevap yazmışım. olacak şey değil. feci bağımlılık yapıyor.

  bilgi dağarcığını genişletmek isteyen insanlar için bulunabilecek en rafine kaynak. credit sistemi de çok iyi olmuş bu arada. mümkünse yaygınlaşmasın.

  quora başlı başına ingilizce öğrenmek için bir sebep olabilir.

  paralı olsa üye olurum. üretene, emeği geçene duacıyım. cidden.

  ekleme: bu arada ingilizce writing egzersizi yapmak için de şahane bir yer. orta-üst seviyede bir şeyler yazarsınız da birkaç ufak hata varsa, birileri çıkıp düzeltiyor, öğreniyorsunuz.
 • kurucusunun şu ergen lavuk olduğunu gördüğüm anda soğuduğum site.

  https://www.quora.com/adam-dangelo

  (bkz: sis atma oç)

  edit: şaka lan, ne soğuması. bilgi dağarcığımın %20'si falan buradan dolmuş olabilir.
 • o kadar deli bi site ki, amerika'da bir hapishane ile anlaşma yapmış. bazı soruları hapishanedeki mahkumlara iletmişler, sonra onların ağızlarından siteye eklemişler. örneğin bu dayı, birini öldürdüğü için yaklaşık 14 yıldır hapishanede, ve 'birini öldürmek nasıl biri?' gibi soruları cevaplıyor sitede.

  https://www.quora.com/david-monroe-1

  ya hastasıyım ya. halka açılsın evimi arabamı satıcam hisse almak için. e
 • lan bu sitede bu kadar çok ne yapıyorsun diyorlar. dedim ufak bir ekran alıntısı alayım.

  birisi bir soru sormuş. bir diğeri uzunca bir cevap yazmış. upvote basanlara bakar mısınız, internet üzerinde başka hangi mecrada bu denli kalifiye insanlar yazıyor, ediyor ben yıllardır böylesini görmedim.

  http://i.imgur.com/mjnpvrn.png

  du bakayım neymiş o soru, cevap diyenler varsa da buyursunlar efenim: https://www.quora.com/…-time/answer/mark-eichenlaub

  inanılmaz ya.
 • yuh artık ya ahahah. birisi bir savaş uçağı kokpitindeki düğmelerin ne işe yaradığını sormuş. başka biri de oturup sıfırdan mig 29 kokpitindeki tüm düğmeleri sırayla açıklamış.

  https://www.quora.com/…ckpit-do/answer/tim-morgan-5

  pes.
219 entry daha