• (bkz: karma whore)
  • reddit sitesinde, hatunların, çıplak hallerinin fotoğrafını gönderdiği tag. (galiba buna reddit dilinde subreddit deniliyor, ben az çok aynı işlevde olduğu için tag dedim)

bol meme ve popo selfie'si barındırır.
  • gayet normal vücutlu bir hatun bikini bölgesi ağdasını yapmadan bir resim atmış. sarışın olmadığını da belirteyim. yorumlar şu şekilde;

- " please don't get rid of that sexy bush when you're in there! it looks really good on you " birisi de " i agree " diye yorum yapmış)

- " amazing fit body. 100/10. love your tits and bush "

- " so sexy hun. i love that beautiful bush. your breasts look so delicious mmmmmm. ıt would be an honor to scrub your body clean and wash your hair ;) "

iltifatlar bu şekilde gidiyor, 18 tane yorum var. küfür yok, aşağılama yok.

------------------

bizde olsa neler olurdu bi bakalım;

- " ıyyyyyyyy allah belanı versin ya bu nedir rezillik "

- " amk pasaklı kezosu zengin koca bulacam diye foto atıyosun bari o kılları al "

- " midem kalktı amk kusucam şimdi "

- " kıllı mıllı dalarım buna ben aga "

oluşacak manzara aynı bu, ne eksik ne fazla. hani başka başlıklarda yazıyorsunuz ya " bizde neden yok, türk kızları çok kezban hayatta olmaz böyle bir şey " diye, işte tam bu yüzden.
  • reddit'teki kadın yazarların çatır çatır soyunması başlığında bahsi geçen bir subreddit.

herhangi bir şekilde; yüzü gizleyerek, bir kısmını göstererek veya hiç gizlemeyerek özellikle 18-25 yaş arası kadınların ev, soyunma odası, tuvalet demeden çıplak fotolarını attığı bir yer. özellikle hem vücuduna güvenip hem de yüzünü gizlemeyen cesur poz verenler var ki, türk olsa giyinik haliyle instagram'da havadan 100k takipçisi gelir, dm kutusu dolar, eser yenenler show'a internet fenomeni sıfatıyla konuk olur. reddit'te ise fotosunun altında en fazla 15-20 tane yorum oluyor.
  • hiçbir şekilde türk kadını göremeyeceğimiz subreddit. harcarlar kızım orada sizi.
  • bir erkek olarak ne zaman girsem ne kadar müthiş, simetrik, kusursuz vücutlar olduğunu görmemi sağlayan subreddit.

ben ne zaman bu kadar şekilci oldum hiçbir fikrim yok.

edit: üstte kendini öven kadın bir yazara istinaden yazmıştım. mesaj kutusu dolup taşınca sildi sanırım entrysini. *
  • kimse kimseyi üzmesin. ne vücutlardan ziyade ne çatır çatır sevişen çiftler var dediğimiz bir diğer alternatif subrredit de
    r/gonewildcouples
  • bir ekşici olarak ne zaman girsem heleloy.
  • öff çok sıktı bu entry ile dalga geçme esprisi. 10 sene önce komikti de şimdi seri eksilemek geliyor içimden.

tanım: güzel bi subreddit.
hesabın var mı? giriş yap