• on sene önceki tadı yok. geçtiğimiz senelerde buraya fotoğraflarını yollayanların bir kısmı erotik model oldu ve yürüdü gittiler. gerçekten çok ünlü olanlar var ve gonewild sayesinde oldu tüm bunlar. şimdi de cam ve özellikle de onlyfans tarzı keriz sağım sitelerinde hesabı olan ve asıl geçimini oradan sağlayan kadınlar, gonewild üzerinden takipçi kasmaya çalışıyorlar. yani eskiden açık açık yüzünü gösteren yoktu ve bu işin içine biraz heyecan da katıyordu. bacım falan çıkar diye utana sıkıla bakardım ben gonewild'a. şimdi ise adult site havasında...
  • gayet normal vücutlu bir hatun bikini bölgesi ağdasını yapmadan bir resim atmış. sarışın olmadığını da belirteyim. yorumlar şu şekilde;

- " please don't get rid of that sexy bush when you're in there! it looks really good on you " birisi de " i agree " diye yorum yapmış)

- " amazing fit body. 100/10. love your tits and bush "

- " so sexy hun. i love that beautiful bush. your breasts look so delicious mmmmmm. ıt would be an honor to scrub your body clean and wash your hair ;) "

iltifatlar bu şekilde gidiyor, 18 tane yorum var. küfür yok, aşağılama yok.

------------------

bizde olsa neler olurdu bi bakalım;

- " ıyyyyyyyy allah belanı versin ya bu nedir rezillik "

- " amk pasaklı kezosu zengin koca bulacam diye foto atıyosun bari o kılları al "

- " midem kalktı amk kusucam şimdi "

- " kıllı mıllı dalarım buna ben aga "

oluşacak manzara aynı bu, ne eksik ne fazla. hani başka başlıklarda yazıyorsunuz ya " bizde neden yok, türk kızları çok kezban hayatta olmaz böyle bir şey " diye, işte tam bu yüzden.
  • reddit'teki kadın yazarların çatır çatır soyunması başlığında bahsi geçen bir subreddit.

herhangi bir şekilde; yüzü gizleyerek, bir kısmını göstererek veya hiç gizlemeyerek özellikle 18-25 yaş arası kadınların ev, soyunma odası, tuvalet demeden çıplak fotolarını attığı bir yer. özellikle hem vücuduna güvenip hem de yüzünü gizlemeyen cesur poz verenler var ki, türk olsa giyinik haliyle instagram'da havadan 100k takipçisi gelir, dm kutusu dolar, eser yenenler show'a internet fenomeni sıfatıyla konuk olur. reddit'te ise fotosunun altında en fazla 15-20 tane yorum oluyor.
  • bir subreddit.

vücudu için “ohaa yaaaa müthiş” dedikleriniz genelde redditör değil onlycams kızları. gerçi hala redditörler ama reklam için kullanıyorlar. genelde manken kızları görüp ulan amerika’da da kızlar manken gibi demek oluyor bir bakıma.

ama bazen cidden çok fena şeyler çıkabiliyor ortaya. yeğenim bakarken denk geliyorum yoksa acun’un programlarını izlemem ben.
  • bir erkek olarak ne zaman girsem ne kadar müthiş, simetrik, kusursuz vücutlar olduğunu görmemi sağlayan subreddit.

ben ne zaman bu kadar şekilci oldum hiçbir fikrim yok.

edit: üstte kendini öven kadın bir yazara istinaden yazmıştım. mesaj kutusu dolup taşınca sildi sanırım entrysini. *
  • kimse kimseyi üzmesin. ne vücutlardan ziyade ne çatır çatır sevişen çiftler var dediğimiz bir diğer alternatif subrredit de
    r/gonewildcouples
  • öff çok sıktı bu entry ile dalga geçme esprisi. 10 sene önce komikti de şimdi seri eksilemek geliyor içimden.

tanım: güzel bi subreddit.
  • eskiden gerçekten normal sıradan insanlar paylaşıyordu kendini. artık onlyfans’ciler ve reklamcılarla dolmuş hiçbir olayı yok.
  • daha edepli versiyonu için;

(bkz: r/gonemild)
  • miss_impulse'la tanıştırmış subreddit. ne zaman görsem karııııı diye bağırasım geliyor lol
hesabın var mı? giriş yap