şükela:  tümü | bugün sorunsallar (1)
925 entry daha
  • daveriye verenin davetiye kişiye verdiğ davetiyeden aslında pek de sorumlu olmadığı forum. o işler eskidendi.
  • arama motoru optimizasyon bölümü tam bir çöplüğe dönmüş forum sitesi.

yıllar evvel bu platformda seo makaleleri yazardım, ergen bir moderatör üyeliğimi süresiz kapatmıştı. öyle ticaret faaliyetinden falan değil, makalelerimdeki usluptan.

hiç üşenmeden google algoritmalarının değerlendirmesini, yaptığım seo deneme yanılmalarının sonuçlarını burada paylaşırdım. şimdi bakıyorum iyice çöplüğe dönmüş, hala title'dan h1 h2, footer backlinkten bahsediliyor.

buradan bir şeyler öğrenirim diyenlere gerçekten acıyorum. yazık.

yeni bir üyeliğim elbette var, bir şey paylaşmasam da arada lazım oluyor.
  • neden bu kadar kastığını anlamadığım site. bunların kafası technopat denen ergen ve egolu insanların forumu ile aynı.
  • bağış usulü davetiye olayını destekliyorum. daha önce buradan 3 tane dangalağa davetiye yolladım 2si banlanmış biri siteye nerdeyse hiç uğramamış bile.

r10.net sıradan bir teknoloji forumu değil, teknoloji üzerine ticaretin yapıldığı başlıca yerel mecralardan biri. o yüzden teknoloji ticareti ile işiniz yoksa "meraktan bi bende kaydolayım" diye davetiye dilenmenin anlamı yok.
  • normalde parayla satardım ama iyilik yapalım birlikte.

bağış

bu linkten patiliköy'e yapacağınız 50 tl ve üzeri bağışa 1 adet davetiye vericem.

stok: 2
9 entry daha