• adım 1 (hala kurmamış olanlar için): google chrome veya firefox (tercihen firefox) internet tarayıcılarından biri kurulur.

adım 2: eklenti mağazasına girilir.

adım 3: arama kutucuğuna minerblock yazılıp aratılır.

adım 4: eklenti kurulur.

mutlu son.
  • temaya mining virüsü bulaşmış açıklamasına kimsenin inanmadığına inanıyorum.
    ama bence mining yapabilir bu şekilde. sonuçta site onun, girmek zorunda değilsin.
  • r10'un gerçek yüzünü bilmesek yutturacaklar virüs gelmiş bla bla diye.
    donanimhaber de üyelerine caktirmadan buna benzer bir şey yapmıştı. yani dh bile buna benzer bir şey yaptıysa siz zaten yaparsınız.
  • şaşırtmamıştır.

benim şaşırdığım alttaki üye yorumlarında herkes gülücüklü smileyler ile yorum girmesi yönetimi destekleyen yazılar yazmalarıdır.

bunları gördükten sonra deveye diken insanı siken yaranır sözünü bir kez daha hatırlıyor ve hayat felsefem olarak belirliyorum.
  • radmin ayıp ediyorsun yapma :(
  • https://goo.gl/g3xq4d adresinden yüklenecek minerblock eklentisi ile bu tarz sıkıntıların önüne geçilebilir.
  • sitenin sahibi radmin(mert) 'in yaptığını düşünmüyorum. kardeşi cihan ve coşkun'un işidir.
    webmaster kullancılarının oluşturduğu sitede kaynak kodla iş yapacak kadar çapsız kafalara emanet edildiği için r10 adına üzülüyorum. bu işleri bilmeyen insanlara hitap ettiğin bir kitle olsa neyse. aptal yerine koyuyorlar üyelerini. ayıp.
  • yapılan açıklamadaki bahaneleri oldukça komik olan sitedir. r10'un geçmişine bakarsanız yerlerde sürünmektedir zaten.
  • tipik malum kafanın aynısı. adamlar konuya kodları gömmüşler aha kodlar demişler site sahibi biz yapmadık virüstür o virüs diyor. tanıdık geldi mi size de ?
  • 'yüksek trafiğe sahip üyelerinden mining yapan köklü bir forum sitesi satılıktır ' başlığıyla kendisini satmasını beklediğim köklü forum sitesi.
    hayırlı forumlar.
    herkes bir çeşmenin başını tutmuş aq
hesabın var mı? giriş yap