• (bkz: new age)
 • (bkz: bu ne be)
 • su ana kadar okunan birkac celse'den anlasildigi kadariylan, birtakim basit kavramlarin abuk terimler ile suslenerek ra adli birsey tarafindan subuk bir sekilde sunulmasi, soru'nun da hep anlamis gibi davranip, garip terimler kullanarak bir soru sormasi, ra'ya da "evet" veya "hayir" demek du$mesi olarak aciklanabilir.

  burada bir oeh cekilmelidir, cunku kitabi aciklamak, kitabin kendisini aciklamaktan daha cok aci cektirmistir insana.

  "soru : kusura bakmayin, ama cok tuvaletim geldi."

  "ra : dogrudur."

  "soru : musaadenizle tuvalete kadar gidip gelecegim."

  "ra : neptun'un sizi herhangi bir sekilde sicmaktan alikoyacagini dusunmuyoruz. yeteri kadar konsantre olursaniz, ikinci yogunluk derecesinden bir bok sicabilirsiniz."

  "soru : peki, yogunluk derecelerinin de uzerine cikip benedictus halini alabilir mi?"

  "ra : hayir. benedictus halini alabilmesi icin once orion grubu'nun yogunluk derecesinden gecip, ilk isiklardan saga sapmasi gerekmektedir ki, bu da bokunuzun yolu uzerinde degildir."

  "soru : boyle birseyi gerceklestirmek istiyorum diyelim. tuvalete degil de, orion grubunun oraya kadar gidip, pluton'un guclerini kullanarak bokuma bir yon verirsem, ardindan ra'ya secde eder, iki rekat namaz kilarsam, bunu basarabilir miyim?"

  "ra: boyle bir durumda bokunuz uzay zaman ikilemi icerisinde kaybolacaktir."

  "soru : yani, bu soylediginizden, x duzlemindeki herhangi bir sayinin 53 ile carpilmasini, pi sayisina bolersek cikacak olan rakam ile ayni oldugunu savunabilir miyiz?*"

  "ra : evet."

  (nata$a yayinlari, gotunden sallamanin en guzel ornegi, 7 mart 2003 - celse 1'in ta kendisi)
 • cok afedersiniz amdan gotten bir takim ne$riyati marifet gibi yazmakla adam olunmuyor. ilahi dinlere saygi bir yana, deli sacmasi ossuruktan tayyare misali $eyler, spincrusun soyledigi gibi*** (bkz: gotunden sallamanin en guzel ornegi)
  eger ki dogru yol bunlarin yazdiklariysa, ben raziyim onlar gibi olana dek cehennemlerinde yanmaya.
 • internette rahatca ingilizcesi bulunabilecek, i am ra ve we communicate now silsilesi.
 • ayrica turkcesinde neden i am ra ve we communicate now bolumlerinin atlandigini anlamadigim hayali iletisim sureci dokumani.
 • "soru : bir şey sormak isterim yüksek müsaadenizle. bizler herhangi bir "doğru yol" göstermek hevesinde değilsek ne diye kitabın adın birin yasası koyuyoruz? amacı doğruyu göstermek olmayan bir anlatının adının mesela birin tavsiyesi olması daha uygun değil mi sizce de? hem daha üstün'e doğru bir ilerleyiş öngörmediğinizi söyleyip n. yogunluk derecesi gibi tamlamalar kuruşumuzu neye bağlarız?"

  "ra : titreşimlerinizde girişim yaptı, bellek bileşimi sinyallerinizde pozitif geri besleme oldu, komunal yaşam ignisyon parasentaksı arızalandı, ngc 3131'de supernova patlaması var, sorunuzu duyamadık, sizinle tekrar iletişime geçeceğiz. "

  ra doğru yolu göstermiyor olabilir lakin ben bir yol gösterebilirim sanırım:
  (bkz: ra gibi konusma rehberi)
 • (bkz: ramtha) (bkz: kryon) (bkz: oneness university) (bkz: deeksha) (bkz: reiki) ve digerleri gibi bir para tuzagi.

  (bkz: topunuzun kokune kibrit suyu ulan)

  ne olduklarini anlamak icin (bkz: new age dini).
  (bkz: karanlik bir dunyada bilimin mum isigi)
  (bkz: gotunuzden element uydurmayin)
 • 100. celsede orjinal metinde billy meier ile ilgili soru var. akaşa yayınlarından çıkan çeviride bu ve bunun gibi bir çok yer çevrilmemiş. orijinal celse kaydını dinle bu ses kayıtlarını bir ara para ile satıyorlardı şimdi bedava. medyumun bu kadar yavaş konuşarak kanallık yaptığını duyunca çok şaşırdım. rahmetli carla ile ilgili web den yazışmalarımı da bir ara ekleyeceğim. sevgi dolu bir insandı. her nerede nasılsa hayırda olsun.

  [edit 13 ocak 2019 ] :

  https://www.bring4th.org/ sitede , chat odasında carla soruları kabul ediyordu [2009 yılı]. o konuşmalardan iki tanesini paylaşayım : billy meier ile ilgili sorduğum bir soru üzerine , başka kaynaklar üzerine kişisel yorum yapmak istemediğini söylemişti. biraz zorlayınca da ; “ başlangıçtaki temasları’nın gerçek olduğunu düşünüyorum. daha sonrakiler şüpheli” mealinde bir cevap vermişti.

  14 şubat 2019.. sohbet odasında başka bir sorum olmuştu.. questiıon : how ı protected my self to negative energies and negative thinks...
  carla’nın tam cevabı : a suggested prayer tweak it at will: " ı'm a servant of the love and the light of the one infinite creator. ı surround myself with this love and light. ( draw a circle by joining hand sin front,then swinging them around and joining them in back.) across this circle, no mortal error mat set its foot". then clap your hands sharply together once and say " and it is so" or "amen".

  bu chat session’ların arşivlerine verdiğim siteden ulaşmak mümkün sanırım. oralarda bir yerlerde daha onlarca sorum var ...
hesabın var mı? giriş yap