şükela:  tümü | bugün
  • mesut süre’nin kendi kanalından yayımlayacağı yeni formatının adı.
    ilk bölümün teaserı: youtube

mesut süre’nin diğer formatının kanalı: mesut süre ile ilişki testi

edit: ilk bölüm
  • daha 5 dakika olmadı açalı ses öyle bir azalıp artıyor ki izlediğimden zevk almıyorum. birinin sesini duyamıyorum diye açıyorum derken ilker giriyor diyelim lafa bir anda komşuları rahatsız edecek şekilde artıyor ses kısmak zorunda kalıyorum. olay ilker'de falan değil diğerleri yükselince de ses patlıyor. şuna bir çözüm bulamazlarsa izlemek istediğim halde izleyemeyeceğim.
  • radyo programı tv showuna dönmüş ve daha özgür bir hal almış. oldukça güldüm. naif beddualar bize işlemez mesut bey, takip ediyorum ve beğeni butonuna basıyorum.
  • aşırı güldüm, ilişki testindeki aynı sorular ve formattan sonra böyle farklı bir şekilde yayın yapmasını sevdim. ilişki testini de değişik tipler geldikce izlemeye devam ediyorum o ayrı yanlış anlaşılmasın. mesut süre bağımlılıktır.
  • programın ilk bölümünü izledim ve beğendim. ama o ses sorununu halletmeleri gerekiyor, insanı acayip yoruyor.
  • neredeyse her dakikasında bir kahkaha attım. kesinlikle bıktırana kadar devam etmeli.
  • ilk bölüm harika olmuş. ilker gümüşoluk her bölüm olmalı.
  • efsane olmuş! mesut'u sevenler olarak, zaten ilker ile anlatan adam'ı da severek izleyip dinleyenler olarak sevilecek bir program olmuş.
  • ilişki testi bence artık yıprandı, ilk sezondaki heyecanını kaybetti. yine de izlenir çünkü insanlar başkalarının hayatlarını merak eder, bu hep süregelen bir konu ama ben izlemeyi bırakmıştım ki yeni bir projeyle youtube’da yine karşıma çıktı mesut süre. yılların rabarbacısı olarak mesut’u sonunda youtube’da böyle görmek, ne biliyim garip:) ama aralarındaki muhabbet komik, eğlenceli, keyifli, radyodaki gibi akıp gidiyor.
  • harika olmus, keske baskalarini cagirmasa aslinda da boyle haftada bir bu ucunun muhabbetini dinlesek.

ilker muhtesem bir adam ya, anira anira guldum her izledigimdeki gibi.