şükela:  tümü | bugün soru sor
 • mehmet ali ağca'nın resmini görüp aşık olduğu ve hislerini bir mektupla ilettiği, bunun sonucunda kartal cezaevi'nde ağca'yı ziyaret eden ve dün nihayet beyaz kıyafetleri içinde ağca ile nişanlanan basın mensubu.
 • keşke "tanıtım için en iyi yol medya" kararını vererek ekranlara çıkmasaydı dediğim, türk islam sentezi, "deccal vatikan" plasiyeri genç hanım kızımız. pazarlama stratejisi kurarkene, ürünlerine rakib olarak mel gibson'ın son filmini seçmiş olmaları da başka bir gaflettir. ah be kızım, ah be evladım, iyice çalışıp çıksanıza ortalığa...

  (bkz: sadece arkadaşız)
 • ka$ları çok kalın olan bir gazeteci.ayrıca ağca ile ilgili belgeselini tüm dünyada pazarlayacakmı$.
 • ali kırca'dan kısa bir zaman zarfında ayar üstüne ayar alan,beyazlar içinceki gazeteci.
 • ukala bakışları ve bilmiş tavırları ile oldukça itici bi hatun olmakla beraber kırcanın -sözde entel kızımızı ters düz eden-sorusu karşısında"sayın kırca ama hemen guardınızı alıyorsunuz" diyerek terslemesi lakin asıl kendisinin guardlarının "papa"sını aldığı ve o malum şahısla söz konusu olan ilişkisinden ötürü almış yahut alacak guardlarının hiçbir meşru temeli,güvenilirliği olamayacağı insan!
 • "gezeteciyim ben.", "ciddi bir haber dergisinin sahibiyim." diye diye ekran karşısında bana afakanlar getirtmiş bir kontrast şaheseri bayan kişidir kendisi.

  ne sıfatını duydum bu güne dek, ne de adını sanını. hepimizin birgün sahip olacağı 15 dakikanın, bazı kişilere haddinden fazla verildiği güzel yurdumda, bu gerçeği keşfetmiş ve de kendi dünya görüşüm çerçevesinde asla tasvip etmediğim bir insanla *anılarak şöhrete adım atmış acar gazeteci kızımız, çarşaf çarşaf orda burda boy gösterdikten sonra "bazı şeylerin özel olduğuna inanıyorum" türünden namus kumkuması açıklamalar yapmuıştır ekranda az evvel.

  şahsına karşı bir alıpveremediğim olmakla beraber ciddi bir haber dergisinin sahibi ve de köşeyazarı bu laik, müslüman türk kadını; konuk olduğu programda, haberciliğin gereği olan izleyiciyi olaya ısındırma ve kendisini tanıtmaya yönelik ilk sorunun ardından adeta kaplan kesilmiş, alarmları çalmış, gardını almıştır. tebrik ederim.

  tüm bu küçük gösterinin ardından sürekli artık konuya dönsek diyerek nişanlısı ile yaşadığı ve özel olduğunu dile getirdiği konulara acilen girilmesi açısında yaptığı baslı da takdire şayan, tartışmaya açıktır, ve kendi açısından mahrem olduğunu dile getirdiği bu konuya türk-islam sentezi içinde yer aldığını söyleyen bir kişinin böylesine bodozlama dalma isteği de tez konusu olabilir kanımca.

  rabia hanımın yarattığı ya da yaratacağı moda akımına değinmek bile istemiyorum, zira onu gördükten sonra bazı konularda varolan kısıntıları arttırmak gibi bir fikir şahlandı içimde anlayana.

  yarından sonra hepimiz rabia hanımın amacına ulaşıp ulaşmadığını göreceğiz dergilerde ve de televizyonlarda. o güne dek kendisini tebrik eder kulübe hoşgeldin derim. ve de bir tavsiye olarak bakışlarını biraz daha tahammül edilir hale sokarsa 15 dakikasının daha da uzayacağını burdan bildiririm.
 • gazeteciymis!!! baska bir gazeteci buyugu icin
  (bkz: abdi ipekci)
 • yazık ki kavram karmaşası içinde olduğunu ayan beyan belli eden insandır.* "bari ulu orta karıştırmasaydın kavramları" demek istedim kendisine, ama neme lazım döver möver, fena bakıyo.