şükela:  tümü | bugün
 • "gıcık bir karakter" diye düşünebilir. hiç unutmam ben daha ilk bölümde kendi hırslarına yenilip homofobiklik yaparak glee kulübünün hocasını işinden attırmasına gıcık olmuştum. lakin gel gör ki saniyeler sonra 2 eşcinsel babanın "aşk" çocuğu olduğunu öğrenince "işimiz var" demiştim. bildiğiniz ezik olan bu albamızın glee'nin 2 sezon boyunca santana lopez'den önce ve kurt hummel'dan sonra en çok olgunlaşan karakteri oldu.
  ne kadar sinir etse de gözlerimi doldurduğu sahneler olan bu karakterin çok güzel sesi vardır. misal size.
 • uyuzun önde gidenidir glee karakterleri içinde. ama allah öyle bir ses vermiştir ki kendisine uyuzluğunu bastırır, unutursunuz yaptığı her şeyi. diziyi izlerken değil de playlistimde dinlerken kayboluyorum bazen sesinde. ama sanırım playlistime düştüğünde lea michele'e dönüşüyor. evet, sanırım o kaybolduğum rachel berry değil. o değil de rachel, dizinin en komik karakterlerinden biridir. bazen gülmekten öldürebilir insanı. özellikle puck yedek öğretmeni yere sabun sürerek karşılayacakken rachel önceden hızla girip, kayarak düşer. kalktığında ise "neyse ki, düşüp, kabiliyetimi zedelemedim." der ki insanı yerlere yatırır. bu gibi bir çok repliği mevcuttur. oturun izleyin ben mi yazacağım tek tek? hayret bir şey.
 • eğer ölseydi diye şöyle bir video hazırlanmıştır kendisine. izlerken insanın boğazı düğümleniyor. sanki gerçek, tövbe ya.
 • anlamadığım bi şekilde youtubeda bu karakter ölümü ile ilgili videolar kaynamaktadır. hayır, iyi güzel kesip biçmişler ama, mantığı ne çözemedim şahsen.

  glee'de en hazetmediğim karakterdir o ayrı.
 • (bkz: sourberry)
 • glee s01e19'da doğum tarihini 18 aralık 1994 olarak belirtmiştir.

  chuck bass'ten sonra ikinci şokumu yaşamaktayım. (bkz: #20541601)
 • "benim sesim çok güzel" triplerine ayar olduğum üzgün suratlı gıcık karakter.
 • sanırım bu karakteri tek seven kişi benim.hatta glee'yi izleme sebebim rachel berry'dir. bence sevilmemesinin nedeni kimsenin onu anlayamamış olmasıdır. bir yıldız kolay yetişmiyor.
 • gayet sevdiğim,sesine hayran olduğum,güldüğüm glee karakteri.o olmasa çok büyük bir boşluk olurdu dizide kuşkusuz.sevin yada sevmeyin funny girl ü barbara dışında öyle seslendiren insan zor çıkar.

  not:barbara manken olan değil.
 • ilk sezonu izlediğim için yalnızca ilk sezondan bahsediyorum, gerisini henüz izlemedim.
  mutlaka her bölümde şarkı söylemesiyle neredeyse ileri sardıracak kare ağızlı kız.
  güzel söylemesine söylüyor da her 3 şarkısından 2 tanesinde sesinde mutlaka oynamalar yapıp elektronikleştriyorlar. bir de yalnızca 2 farklı ifadesi var. şu twilight'taki kızdan yalnızca 1 tane fazlasına tekabül ediyor o da.
  bir de şarkı söylerken suratına yakın çekim yapıyorlar habire ve ben o kare ağzı ve alabildiğine açtığı gözlerini yuvarlak yuvarlak yapmasıyla hiç ısınamadığım geometri derslerine geri dönüyorum.