şükela:  tümü | bugün
  • black mirror 5.sezon 3.bölümünün ismi. fragmanı burada . miley cyrus, hannah montana 'dan dolayı tam da o rol için biçilmiş kaftan aslında. bakalım neler olacak göreceğiz
  • black mirror 5. sezon 3. bölümü. hayranı olduğu sanatçının robot bebeğini saplantı haline getiren bir genç kızın gerçek sanatçının da hayatını etkilemesini anlatıyor. bir (bkz: voodoo bebeği) hikayesi izleyeceği sanırım
  • black mirror böyle dönmemeliydi dedirten bölüm. neyse hemen moralimi bozmuyorum iki bölüm daha var.
    ben black mirror'da "komedi" görmek istemiyorum. hakikaten olmuyor yapmayın etmeyin. sert girin boğulalım izlerken. bu dizi çoluk çocuk dizisi değil.
    spoiler bile vermiyorum ki zaten verilecek bir tarafı yok.
  • büyük hayal kırıklığı yaratan, “ya işte yapay zeka sanal gerçeklik temalı bir şeyler düşündük” temalı bölüm. hiç black mirror izlememiş biri şunu izlese, yok canım bu dizi olmamış der geçer.
  • içimizi karartmamış, sorgulatmamış black mirror bölümü. fazla aydınlık olmuş sanki white mirror dizisi çekilse onun içinde yer alabilir.

--- spoiler ---

miley'in oyuncağı bilincini daha doğrusu beyninin tamamına erişimini kazandıktan sonra fiziksel acı da duyabilecek kıvama geldi sanırım.

gülmekten öldüm şu sahneye. gözümden yaş geldi.
    https://eksiup.com/p/og25488zw62t

dizinin fragmanında da yer alıyor hatta. çığlık attığından cihazınızın sesini kısıp öyle tıklayın.
    https://youtu.be/-qilco9yqpy?t=37

--- spoiler ---
  • ünlülerin arkasındaki karanlık teyzeleri anlatan bir bölümdü, şahsen ben beğendim.
  • bu bölümün bu kadar boktan olmasıyla ilgili aklıma gelen tek mantıklı açıklama aşırı ünlü bir oyuncuyu oynatınca onu memnun etmek zorunda kaldığın. disney filmi izlemek için mi bekliyoruz bu kadar?

tanım: boşuna emek edilmiş, efor israfı ve zannımca en kötü black mirror bölümü.
  • aptal amerikalı ergenler ve miley cyrus hayranları için yapılmış, hollywood gençlik filmi tadındaki berbat ötesi yapım. açık ara en kötü black mirror bölümüydü.
  • ahhhh nerde white christmas lar nerde san junipero lar :(
  • black mirror bölümleri arasında açık ara en kötüsü olan ve bize hiçbir mesaj vermeyen, hedef kitlesi 11-15 yaş aralığındaki ergenler olan bölümdür. eğer ergen dizisi izlemek istiyorsam highschool musical veya netflix'te her hafta çıkan "gençlik dizileri"ni izleyebilirdim. black mirror bu hale gelmemeliydi. büyük hayal kırıklığı. 1/10. abartmıyorum.