• ünlülerin arkasındaki karanlık teyzeleri anlatan bir bölümdü, şahsen ben beğendim.
  • ahhhh nerde white christmas lar nerde san junipero lar :(
  • --- spoiler ---

domuza abanan birleşik krallık başbakanından hannah montana'nın alternatif finaline. inanılmaz bir değişim.
    --- spoiler ---
  • aptal amerikalı ergenler ve miley cyrus hayranları için yapılmış, hollywood gençlik filmi tadındaki berbat ötesi yapım. açık ara en kötü black mirror bölümüydü.
  • eğlenceli bir seyirlik, ama black mirror? yok artık daha neler?!
    teması sadece ünlülerin hayatı göründüğü gibi değil, menajerler ve yakınım dediğin insanlar seni kullanmak için her şeyi yapabilecek tıynette insanlar ve hayran olduğunuz insanları model almak sizi doğru yerlere götürmez ay uff yazarken bile sıkıldım. o derece saçma bir didaktik tarafı var.

anlayacağınız bir gençlik dizisi formatı olsa güzel seyirlik, ama gerçek black mirror bu değil. en düşük imdb puanlı metalhead'i düşünün, o bile black mirror, herkesin pink mirror dediği san junipero'yu düşünün, özbeöz black mirror. ama bu değil işte.
  • miley cyrusun kliplerde ne kadar sexi, gerçekte ne kadar sıradan göründüğünü farkettiginiz black mirror bölümüdür.
  • bu bölümün bu kadar boktan olmasıyla ilgili aklıma gelen tek mantıklı açıklama aşırı ünlü bir oyuncuyu oynatınca onu memnun etmek zorunda kaldığın. disney filmi izlemek için mi bekliyoruz bu kadar?

tanım: boşuna emek edilmiş, efor israfı ve zannımca en kötü black mirror bölümü.
  • powerpuff girls tadında black mirror bölümü.

izlemediyseniz uzak durun, kafanızdaki black mirror imajını zedelemeyin. izlediyseniz de üzülmeyin, hayat tecrübelerle dolu.
  • 5. sezon olmamış tekrar çekilsin
  • (#91092803) entrydeki kardeşimiz 18 yaş altında sanırım. çocukluğu miley cyrus ile geçmiş. hepi topu 6 senedir var bu kadın
hesabın var mı? giriş yap