• konu bakımından klasik amerikan filmi ayarında olan ve asla black mirror'a yakışır olmayan bölüm.

diğer 2 bölümü beğenmiştim ama bununla ilgili, konu bildiğin dümdüz konu, sonunda bi twisti olsa belki sevilirdi o ayrı ama gerçekten miley cyrus'ın oyunculuğuna hayran kaldım. tebriksle.
  • miley cyrus güzellemesinden başka bir amaca hizmet etmediğini düşündüğüm black mirror bölümü. korkunç klişelere, yapay diyaloglara 30 dakika dayanabildim. sonraki 30 dakikada da çarpıcı bi şey olmuyor zannımca. yazık, bu da black mirror, playtest veya arkangel da black mirror.
  • en berbat black mirror bölümlerinden birisi. diğerlerine göre çok sıradan ve vasat bir senaryo. çoğu kişinin dediği gibi amerikan ergenleri için çekilmiş bir bölüm.
  • ashley o'nun bölüm boyunca arka planda parça parça gördüğümüz "on a roll" klibi tam versiyon https://www.youtube.com/watch?v=btsw30ur0sg
  • yaaaani, su berbat son sezonda bana en black mirror hissettirmis bolum bu oldu!

--- spoiler ---

teyzenin kizi 'zehirlemesi' daha sonra beyninden sarkilari cekmesi ve komada tutmasi falan, aradigim karanliklik buydu yani!
    --- spoiler ---

ha yine black mirror degil ilk 5, muhtemelen 10'a bile giremez ama, bence su son sezonda elle tutulur tek bolumdu.

bu arada elizabeth hurley bir, miley cyrus iki, o ses nerenizden cikiyor kuzum?
  • eh işte bi bölüm. şarkıların youtube ve spotify'da falan olması sanki gerçekmiş gibi bir his vermiş onu sevdim.

(bkz: #91097134)
    hannah montana başlayalı sağlam 12-13 sene olmuştur. arkadaş müzik kariyerlerinden değil disney channel dizilerinden bahsediyor.
  • bölümün sonundaki oyuncak ashley'nin göğsündeki anarşizm dövmesi de neyin nesidir? biz orada miley cyrus'un hiç de uzak olmadığı soros'un gözünü beklerdik açıkçası.
  • black mirror ruhunu sikip atan sikindirik hollywood bölümü.

diğer bölümler de böyle olacaksa bırakacam bu diziyi artık.
  • beşinci sezonun striking vipers dışındaki iki bölümü de beklentinin çok altındaydı, ama bu bölüm kesinlikle black mirror'ın en kötüsüydü. dizinin yapımcıları neyi amaçladı bu sezon anlaması güç.
  • black mirror felsefesine uzaktan yakından alakası olmayan bir bölüm, fazlasıyla renkli. ne gereği vardı miley cyrus’ı oynatıp gençlik filmi çekmeye neden yani? nerde o distopyalar nerde bölüm sonu iki saat düşündüğümüz kafa patlattığımız black mirror bölümleri...
hesabın var mı? giriş yap