• yandaşçılık oynayan birinin daha pisliğinin ortaya dökülmesi olayı. gerçek karakteri bu bunların. ucundan köşesinden halkı sikmeye yer arıyorlar.
  • büyük bir olay. bu kadar göz önünde olan birisi suskun kalmamalı.
  • oh olsun! dediğimiz dolandırıcılıktır.
    kurtlar vadisi safsatasını kaç sene izleyerek,
    kardeşi necati'ye marlon brando muamelesi yapan;
    yandaş mı, tarikatçı mı belli olmayan ama
    namusuyla oynamadığı, oyalamadığı, oyuncu kız
    bırakmayan dıştan bakarsan hayatı güya muhafazakar! bacaksız
    yeteneksiz, fiziksiz, tarikatçılıktan , yandaşlıktan başka
    bir özelliği olmayan bu kardeşleri zengin edip ; egosunu şişiren
    bu ahmaklar , necati, raci efendiler ne yapsa hak ediyorlar.
  • içlerinden birisi yakın arkadaşım. yapma etme dedik, risk aldı. gelmişini, geleceğini satıp 1 milyon lira yatırdı.
    raci mahkemelik herkesle. bir de evini yıktığı ve yerine bir şey koymadığı yüzlerce toprak sahibi de mağdur.
  • hayvanlarda dolandırılabiliyormu diye sorduran başlıktır.
  • eski pana yapı çalışanıyım. mevzunun patlayacağını kaçtane yazar arkadaşa ulaştırmaya çalışsamda (adminlerede yazdım , ekşisozluk yonetiminede)kimse burda yazmaya cesaret edemedi. bende 1+1 için yatırdığım peşinatımı 5ayda kurtardım erken davranarak. ben yazamam abi riskli, dava açabilirler, şudur budur diyen yazarlar biraz cesur olsaydı enazından son vurgunları olan brooklyn dream mağdurlarını kurtarmış olurduk.(200-300 mağduru vardır) gerçi şikayetvar.com a durumu belirttim diye panadan kürşat denen herif markamızı zedeliyor die bana dava açtı ama öpe öpe geri çektiler. bu olayların bu radde gelmesindeki en büyük mesuliyet kürşat adlı ceo ve racinin çocukluk arkadaşıdır buarada ama bu olaylardan adamı mahkeme aklamış şaka gibi. buarada 30bin tl ye yakın alacağımı zaten unuttum ev peşinatımı kurtarıp öpüp başıma koyuyorum , gerisi diğer mağdurlara.
  • o sırada polat alemdar neredeymiş?
  • bir milletin, ortalama zeka seviyesini anlamanın yollarından birisi; dolandırıldığı yöntemlerin ne olduğuna ve dolandıranların kim olduğuna bakmaktır. bu sözün üstüne daha fazla bir şey söylememe gerek yok herhalde.

tanım: bazı insanların mağdur olduğu olay.

edit: sözlükte formatı pek takan yok fakat bazı işgüzar modlar tanım yok diye beğenmediği girdileri siliyor, biz de haliyle tanım girmek zorunda kalıyoruz girdimiz silinmesin diye.
  • ikinci jet fadıl vak'asıdır.
    nedense hep dini bütün!tarikat erbabı
    kesimden çıkıyor.
    allah allah!
  • türkiye gibi bir yerde temelden ev mi alınır mal mısınız olum.
hesabın var mı? giriş yap