şükela:  tümü | bugün sorunsallar (3)
3671 entry daha
  • bugün kap bekliyorum...

tanı: yeni golcümüz olur kendileri.
  • ulan matrix bile dörtledi biz hala bunu bekliyoruz amk!
  • son kozumuzu oynama vakti geldi artık: haim fresco. acilen devreye girmesi lazım.
  • kardeşim ne falcao’ymuş anlamıyorum ki ya. tamam kendisine saygım var çok işler başarmış bir topçu ama 34 yaşında adamı ilah ettiniz başımıza.

sevinmenizi anlıyorum da 3 aydır her gece kafa ütüleyeceğiniz bir transfer de değil anasını satayım. birşeyleri çok değiştirebilecek bir adam olsa beşiktaş monaco’nun içinden geçtiği sene (30 yaşındayken) birşeyleri değiştirirdi. drogba’nın beşte biri kadar etki yaratamayacak hep birlikte izleyeceğiz eğer gelirse ki ben ciddi anlamda galatasaray’ın kendisini transfer etmesini istiyorum.

bu ülke rvp’yi, carlos’u, drogba’yı, gomez’i bu yaşlarda getirdi bu lige. neden aylardır sanki ronaldo transfer ediliyor gibi triptesiniz kardeşim harbi çözemiyorum.
  • benim gözümde artık bir komutan logardır kendisi. özellikle yahşi batıda adı geçtiği versiyonudur.
  • pezevenklerin elinden kurtardigimiz oyuncu.

prekazi ve hagi yüzünden herifler bize düşman oldular yokuş yapiyorlar ama falcao siktiri cekmis. iyi de yapmis.

twitterda kaplani birakin diye hastag dunyada 3. sirada.
  • adam resmen turnusol oldu galatasaray taraftarının yaş aralığını anlamamızda.
  • ne yazık ki gsli arkadaşlar bir futbolcunun üzerine çok düşüyorlar. en son malum ibrahimoviç olayında yaşanmıştı. o dönem hiç adı sanı duyulmadık adamlar çıkıp ibrahimoviç geldi, evi hazır, haftaya kadroda gibi sallama haberler yazıp twitterda etkileşim kasıyordu. falcao olayının bundan tek farkı kulüp yönetiminin transfere çok yaklaşması. gelirse hayırlı olsun deriz de artık tecrübelisiniz bu kadar da duyumcu peşine düşmeyin derim.
  • bugün kap bekliyorumcular, bi bitmediniz amk. her gün aynı terane. la adam gelirse kapını paylaşırsın yeter lan. adam köpek etti sizi hala farkedemediniz mi?
8890 entry daha