şükela:  tümü | bugün sorunsallar (2)
10230 entry daha
  • herkesi göt edecek denen topçu. ulan adam kaç haftadır sakat, sakatlıktan kurtulsa bile form tutması en az 1 ay sürer. bu süreçte zaten galatasaray bu futbol ve oyuncu kadrosuyla şampiyonlar liginde olduğu gibi ligde de problemler yaşayacaktır. falcao döndüğünde kendisine asist yapacak adamınız var mı? ya da şöyle söyleyeyim, andone şuanda falcao'nun yapacağı hangi işi yapamıyor? polyannacılık oynamayın arkadaşlar, bu sene kendisinden verim alamaz gs.
  • fenerbahçe' nin iki stoperinden birisi bunun kadar, diğeri de daha fazla gol atmıştır. altay bayındır da yakın zamanda bu zorlu yarışa dahil olabilir.
  • bu adam şu saatten sonra zor forma girer,zor gol atar.. yani diagne olayında yağmurdan kaçarken fırtınaya tutulduk...
  • gol sayısı serdar azizle aynı olan futbolcu. bari adamı bedavaya göndermeseydiniz.
  • keşke form tutsa izlesek, zaten lig dökülüyor hiç değilse keyifle falcao izleriz, bakın ben fenerbahçe liyim ama futbolu seviyorum, talisca izlemek de keyifliydi, iyi futbolcu olsun hangi takım da olursa olsun fark etmez.
  • daha önce de yazdım.adam aşil tendonundan sakatlandı.dönmesi imkansız.aşil tendonunun tedavisi yok arkadaşlar.biraz internette araştırmasını yapın bakalım.iyileşen var mı diye.bulamazsınız.millet yıllarca çekiyor.ayrıca oynasada sakat sakat oynar.ilk maçında da aşil tendonunu kopartır.tabi kopması daha iyi.en fazla 1 sene sonra formasına kavuşur.
  • rvp olacak derken kolbeinn sigthorsson olan futbolcu. sigurtson hiç olmazsa 1 2 milyon euro alıp ortadan kaybolmuştu 7 milyon euro hayalet santrafor için fazla lüks. ulan bari boş durma kolombiya - türkiye arasında kültür ateşeliği yap o kadar takipçin var gs reklamı yap oralarda. gassaraylı arkadaşlar kendilerini hepten enayi hissediyorlar.
  • dünyada aktif olarak oynayan en iyi 5 golcüden biri len amq.

golcü mü bilmem ama dünyada aktif olarak yata yata milyonlarca euro kazanan 5 insandan biri olduğu kesin futbolcu.
  • diagne’de belçika’da kadro dışı bırakılmış ve muhtemelen devre arası galatasaray’a geri dönecek.
    falcao- diagne ikilisiyle galatasaray’a hücum hattı çok can yakar uyandırıyım.
  • galatasaray bu adama yetmiyor.
544 entry daha