şükela:  tümü | bugün sorunsallar (2)
11032 entry daha
  • nusret golden steak ballon d’or 2019’u kazanmış el money.
    ödülünü drogba’nın elinden almıştır, ayrıca oylamada messi 2. van dijk 3. ronaldo 4. olmuştur.

yalnız törende kaza yaşandı ve maalesef golden steak ballon d’or ayağına düştü el money’in, o yüzden aşil tendonu sakatlığı geçirdi.
  • biraz utanma olsa "ben şu an sakatlığım nedeniyle oynayamıyor ve takıma katkı veremiyorum. bu nedenle oynamadığım süreye tekabül eden ücretimi kulübe iade ediyorum" der.
  • sakat ama çalışıyor.
  • pingel gibi olmasın da...
  • takımdan ayrı çalışmalara başlamış diyorlar. hemen koş takımın yanına iki taktik teknik öğret şu mallara futbol oynamıyorsun en azından bir yararın dokunur hehe.
  • falcao ramadel garcia
    öyle şık bir kazık attın ki galatasaraya
    dolandırdığın için teşekkürler sana
    senin yüzünden ayrı bir sevgi oluştu bende kolombiyaya
    onların da yolu var ta annalarının birtarafına
    lafım bana haksız yere bütün bunları kim yapıyosa
    r yok

sisteme, halka sunmak istedikleri ve 'layık oldukları' edebiyat seviyesinde yazılmıştır, gerçek seviyemiz bu değildir, kamuoyuna duyrulur.
  • (bkz: tokatçı)
  • bu adamı almak yerine çiftlikbank'a yatırım yapmak, bence daha onurlu bir dolandırılma şekli.
  • eksisozluk yazarlarinin adeta kucuk bir cem yilmaz’a donusmelerini saglayan futbolcu.

anladik beyler. tamam. asiri komiksiniz. bak cidden diyorum. en komik sizsiniz ya. hani bu kadar komik olmayin? abi sey ya, el money, hahahahahahah fav atin bana.

hayir siz bu kadar komik olunca, biz komik olmayan yazarlar ne yapacagimizi sasiriyoruz. ıse mi odaklanayim, sizin entry’lerinize mi gulelim?

abi sey ya 90+4 gol falcao ya :d

nusret’te gol atmis yhaaa

yapmayin lutfen. bu kadar komik olmak zorunda degilsiniz.
  • bu seneki ballon d'or ödüllerinde ismini göremeyince beni derin üzüntüye sokmuş fitbolcu. zira 2019'un en büyük balonudur kendisi. ulan herif ne sikti bizi be. tüm gsliler büyük rahatladık.
275 entry daha