şükela:  tümü | bugün
  • amına korum falcaosunun da monacosunun da banegasının da sevillasının da , ya kardeşim yükseltiyorlarsa fiyat almayın la çekin resti yeter sıkıldık la. gidin 6 numaraya odaklanın amk orta saha izmir istanbul otobanına döndü. şu diagne denen boyu uzun aklı kısayla oynarız yarım sezon daha. orta saha alın orta sahaaaa. deliricem amk ya.
  • galatasaray yönetiminin ne kadar anti profesyonel tiplere kaldiğinı gosteren golcü. fotograf cektiriyorsan birkac gün sonrasina kadar kapa bildirmen lazım. alamiyorsaniz da resti cekin orta sahaya adam alin bari.
  • ali koç'un yerinde olsam tüm şartları zorlar fenerbahçe'ye transfer ederdim. bizim şımarık taraftarlar bu darbeyi çoktan hak etti çünkü. yönetime de zamanı gelince ağır konuşacağım, henüz zamanı gelmedi.
  • kızdığım tek nokta 6 numara hala yok ve bitime sayılı günler kaldı. yine son dakikaya kalıcak hem falcao hem 6 numara. yeter da!
  • bugüne kadarki olanlar ışığında gelme ihtimalini %60 olarak görüyordum, fakat dünyanın en saygın spor ajansı olan espn "teyidli" dediğine göre artık transferi %90 bitti diyebiliriz...
  • hakkında yazılanlarını gördükçe kahkahalar artığım top tepici. yok gelceksen gelmiş,yok ne naza çekmiş.. ya arkadaş salak mısınız siz? herifin monaco’nun sözleşmeli oyuncusu, napsın adam? hadi ben galatasaraya gidiyorum, eşyaları da arkadan yollayın mı desin? klubü izin vermeden nereye ve nasıl gitsin? te allahımmm...
  • en son bu kadar beklediğimiz sneijder futbolu bırakması bence bir mesaj bırakın bu transferi mesaji veriyor bize.
    bence de salalım almayalım kalsın kendisi de menejeri de büyük bir yıldız alırsan reklamın olur reddederse daha büyük reklamın olur. bu kadar pazarlık yağan topçu da oynamaya gelmez bence.
  • diagne ve kostas gitmeden geleceğini düşünmemekteyim. ikisi de giderse falcao ve güzel genç bir forvet gelebilir . fakat takım 6 numara diye bağırıyor
  • 2 gün içinde türkiye'ye ayak basacak, şanlı galatasarayımızın yeni 9 numarası.
  • transferi için başakşehir’in şampiyonlar liginden elenmesi bekleniyordu herhalde. o da olduğuna göre yakında kap’a bildirim yaparlar herhalde.