• transfer yattı galiba
  • hakkında yazılanlarını gördükçe kahkahalar artığım top tepici. yok gelceksen gelmiş,yok ne naza çekmiş.. ya arkadaş salak mısınız siz? herifin monaco’nun sözleşmeli oyuncusu, napsın adam? hadi ben galatasaraya gidiyorum, eşyaları da arkadan yollayın mı desin? klubü izin vermeden nereye ve nasıl gitsin? te allahımmm...
  • en son bu kadar beklediğimiz sneijder futbolu bırakması bence bir mesaj bırakın bu transferi mesaji veriyor bize.
    bence de salalım almayalım kalsın kendisi de menejeri de büyük bir yıldız alırsan reklamın olur reddederse daha büyük reklamın olur. bu kadar pazarlık yağan topçu da oynamaya gelmez bence.
  • diagne ve kostas gitmeden geleceğini düşünmemekteyim. ikisi de giderse falcao ve güzel genç bir forvet gelebilir . fakat takım 6 numara diye bağırıyor
  • son anda bişi olmaz dicem ama olma ihtimali oldukça yüksek
  • transferi için başakşehir’in şampiyonlar liginden elenmesi bekleniyordu herhalde. o da olduğuna göre yakında kap’a bildirim yaparlar herhalde.
  • monaco bonservis istiyorsa en azından o para çıktı. ekstra kaynak gerekmeyecek

https://twitter.com/…rts/status/1161384696720367616

tam anlatamadım demek istediğimi sanırım. her halukarda verilecekti o para zaten. en azından maaş yükü çıkınca maaş yükü için kullanacağımız para bonservise kaydı, her halukarda 3m kar içindesin. maaşlar fpp ile alakalı değil. o yüzden adam kiralıyoruz hatta
  • başakşehir şampiyonlar liginden elendiğine göre galatasaray'ın geliri epey bir arttı. ayrıca bugün istanbulda liverpool-chelsea arasında uefa süper kupa maçı var ve dünyanın tüm ülkelerinden basın mensupları istanbulda olacak. bu şartlarda galatasaray'ın öğlen/ikindi saatlerinde kap bildirimi yapıp akşam uefa süper kupa maçı öncesi imza töreni düzenlemesi transferin sadece türkiyede değil dünya çapında ses getirmesi demek olur. açıkçası bu atağı bugün galatasaray'dan bekliyorum. denizlispor deplasmanında da koy ilk 11'e tadından yenmez.
  • kızmayın ama gelmesinde hayır görmediğimdir. maddi olarak bizi zorlayacak ve beklentimizden dolayı hayal kırıklığı yaşatma ihtimali yüksek olan bir transferdir. genç bitirici bir forvet, sağlam 6 numara ve 2 scout transferi bek almak daha mantıklı geliyor.
  • fotoğrafın çıktığı gün gelmesi gereken futbolcuydu. cidden soğuttu artık, keşke onyekuru'yu alabilseydik.
hesabın var mı? giriş yap