• radamel reisin zanka ile süren gol krallığı yarışına serdar aziz de ortak oldu
  • fenerbahçe' nin iki stoperinden birisi bunun kadar, diğeri de daha fazla gol atmıştır. altay bayındır da yakın zamanda bu zorlu yarışa dahil olabilir.
  • bu adam şu saatten sonra zor forma girer,zor gol atar.. yani diagne olayında yağmurdan kaçarken fırtınaya tutulduk...
  • gol sayısı serdar azizle aynı olan futbolcu. bari adamı bedavaya göndermeseydiniz.
  • ne zaman oynayacak bu ihiyar delikanlı.
  • türkiye'de yatarak para kazanan sönmüş yıldızlardan bir diğeri
  • sırf gülmek için açıp okuyorum
    hahaha. ne soktu ama
  • mutsuz musun? canın mı sıkılıyor? sevgilinden mi ayrıldın? gülmek mi istiyorsun? evde yapacak hiçbir şeyin yok mu? o halde seni bu başlık altında 600. sayfadan itibaren ileri doğru gitmeye davet ediyorum. *

gülmek isteyenlerin dostu falcao’ya selam olsun. yalnız fena entryler silinmiş gözümden kaçmadı değil. aşk olsun, neden böyle yaptınız ki? :(
  • ıyilestikten sonra sov yapacak burada atip tutanlari o zaman gormek istiyorum ben. andone ile cok iyi cift forvet olurlar ya da cikar babel malini al andoneyi oraya daha verimli olur net.
  • adam gibi adamdır. isminde bile adam geçmektedir. sözünden geri dönmesi, yada eski takımına geri dönmesi söz konusu olamaz. bu nedenle ismindeki "r" harfini kaldırıp adamel falcao olarak hayatına devam etmelidir.
hesabın var mı? giriş yap