• sırf gülmek için açıp okuyorum
    hahaha. ne soktu ama
  • mutsuz musun? canın mı sıkılıyor? sevgilinden mi ayrıldın? gülmek mi istiyorsun? evde yapacak hiçbir şeyin yok mu? o halde seni bu başlık altında 600. sayfadan itibaren ileri doğru gitmeye davet ediyorum. *

gülmek isteyenlerin dostu falcao’ya selam olsun. yalnız fena entryler silinmiş gözümden kaçmadı değil. aşk olsun, neden böyle yaptınız ki? :(
  • ıyilestikten sonra sov yapacak burada atip tutanlari o zaman gormek istiyorum ben. andone ile cok iyi cift forvet olurlar ya da cikar babel malini al andoneyi oraya daha verimli olur net.
  • adam gibi adamdır. isminde bile adam geçmektedir. sözünden geri dönmesi, yada eski takımına geri dönmesi söz konusu olamaz. bu nedenle ismindeki "r" harfini kaldırıp adamel falcao olarak hayatına devam etmelidir.
  • futbol oynamayan adamın istatistiğini oynayanlar ile karşılaştıran ve bunu yaparken harika espriler ürettiğini sanan bir grup var burada. gına geldi olum, bir beşiktaşlı olarak gına geldi.
    gidin adil raminin istatistiği üzerinden espri kasın. mesela kaç hava topu almış? :)
  • hakkında beyinsizlerin yorum yaptığı futbolcu. serdar angutu ile aynı gol sayısına sahipmiş. ulan adam sakatken gol mü atsın. burak yılmaz da sakat ve bildiğim kadarıyla henüz 2 gol attı. bu burak’ın iyi bir forvet olduğu gerçeğini değiştirmez. malesef henüz galatasaray’a faydası olmamıştır ama bunu birileriyle kıyaslamak ağır mallık.
  • gs a söz verdiği için real madrid i geri çeviren adam gibi adam.
  • bir galatasaraylı olarak malasef ocak ayından önce tam randımanlı bir falcao izlemek imkansızdır. ama ocaktan sonra fena sikertecek haberiniz olsun.
  • fatih terim 1905 tl^ye imza attığı gibi falcao da para için gelmemiş, ücretsiz oynamıyormuş. dedesi gsliymiş.
  • real madrid ve athletico madrid'i ben buralarda yatıp yıllık 7 milyon euro alamam, sözleşmeme de osursam 50 bin euro gibi maddeler koyduramam diyerek reddedip galatasaray'a gelmiş adam gibi adam.
hesabın var mı? giriş yap