şükela:  tümü | bugün
  • yenen kazığı çıkartmaya çalışıyorlar ama nafile. fena girdi size. yüceltmeniz bir şeyi değiştirmiyor.

ekleme yapayım bende. falcao galatasaray’da top oynayabilmek için müslüman oldu, umre yaptı günde beş vakit namaza başladı. hayır işlerinden başını kaldıramayan futbolcu yakında sahalara dönecek. (parodi)

--- spoiler ---
    menajer ahmet bulut: "radamel falcao, galatasaray'da forma giyebilmek için günde 9 saat antrenman yapıyor"
    --- spoiler ---

https://twitter.com/…tatus/1201792589617356800?s=21
  • o paraya ben 19 saat antrenman yapar üstüne tesisleri de silerdim,malzemecilik de yapardım.
  • başlıgı acan arkadasın entrylere biraz baktım da bi entrysi cok dikkatimi cekti adalet yoksa futbol da yok falan demiş ahahaha. oğlum adalet olsaydı emre nin her mac kırmızı kart görmesi gerekirdi, adalet olsaydı küme düşmüştünüz zaten bir de bu at kafaları adalet diye ağlıyor ya en cok ona gülüyorum. kocum sen siktir et gs’yi falan ya da falcao yu, 5 senedir sampiyon olamıyorsunuz 10 senedir cl de yoksun, cok övdügünüz fb nin bu sene ki durumu ortada hala gelmiş falcao falan diyorsunuz sanane falcao nun durumundan hani sanane falcao girmişse gs ye, hatta falcao düzelse 15 gol atsa bundan sanane, derdiniz gs fatih terim olmus. sen git eurolegue izle kocum.
  • tam çok büyük bir fedakarlıkla galatasaray’a imza attı diyeceğim bir gülme geliyor. puhahaha
  • (bkz: en rahat uyuma şekilleri)

biraz da bu tarafa yatayım derken 9 saati buluyordur çalışması.
  • kulübüne sübliminal mesaj yollayan oyuncu, bakın maaşımı 9m euro yapmazsanız oynamam demeye getiriyor. adamda haklı, bulmuş kerizi silkeleyebildiği kadar silkelemek istiyor... *
  • pes, fifa falan oynuyorsa arkadaşlarıyla o da antrenman saatine dahil edilmiş gibi bir açıklama. ben de mesela eskiden 15 saate yakın antrenman yapardım football manager oyunlarıyla. zımba gibiydim, halı sahaların aranan adamıydım. hey gidinin.
  • adam nasıl yediyse, erimiyor.
  • benim kuzen de vücut geliştirmek için günde 12 saat antrenman yapıyor ve bunun için milyon eurolar almıyor hatta üzerine çok para ödüyor.

dip not: falcao çok şanslı.
    dip not 2: yolunacak çok kaz var.
    dip not 3: ispanya'da bir aslan var.
  • o paraya ben 19 saat antrenman yapar üstüne testisleri de silerdim,malzemecilik de yapardım.