şükela:  tümü | bugün
  • antrenman özetlerini bekliyoruz.hatta tamamını verirlerse çok güzel olur gece tekrarını bile izleriz taammmı.
  • günde!
    9 saat!
    her gün!

o kadar antrenman yapacağına galatasaray'da oynasın, daha kolay.
  • zenginlik böyle bir şeydir. sağlığına dikkat edersin, fast foodu kesersin proteine yüklenirsin, super foodları (avokado, yabanmersini, nusr-et dana pirzola vb.), omega 3-5 zengini (somon, ceviz, chia tohumu) gıdaları tüketirsin.

kabullenmesi zor olsa da basit olan gerçek şu ki, zengin insanlar, sağlıklarına, fakir insanlardan daha iyi bakıyorlar çünkü daha güzel, daha mutlu hayatlara sahipler ve mümkün olan en uzun şekilde, bu güzel yaşamlarını sürdürmeye devam etmek istiyorlar. çevremizde vardır böyle yaşlı kaslı insanlar. bunlara “dünyaya kazık mı çakacaksın pezevenk?” diye sorduğunuzda ımf! ımf! diye gülerler.

atatürk ne demişti; ben sporcunun zeki, çevik ve ahlaklısını severim. bir belediye başkanı da (adını anımsayamadım şimdi) “ben de sporcunun zeki, çevik ve ahlaklısını severim. “ demişti.

falcao zeki mi? zeki olduğuna şüphe yok. sözleşmesine bakmak yeterli.

çevik mi? her gün 9 saat antrenman yapan adam çeviktir.

ahlaklı mı? ııı-eee- yani...şey. bana düşmez ahlakını sorgulamak. ama 3 üzerinden 2 de iyidir. yani. zeki-çevik işte. gene iyi bence 3 üstünden 2 66,67 yapar, geçer not.
  • ağlayanlara acıklı not (bkz: göte giren şemsiye açılmaz)
  • zamanın birinde dahi bir teknik adamımız rakip takım görmesin, önlem alır diye takımı değişik kadrolar ile sürerdi. yeni önlem adama tonla para verip rakiplerden gizlemek olsa gerektir. 24 saatte antrenman yapsa sahalarda görev alamıyor ise boşver gitsin.
  • adamı resmen 2019/4 tertip olarak eğitiyorlar.
    yemin töreninden sonra çıkartırsınız maça.
  • içeri girdiğimde aşil tendonunu sivazliyordu. birakin beni diyordu birakin biraz daha çalişayim.
  • yakında rvp gibi adam eksiltmesi, boş koşularla rakibi yorması ile övüleceğine işarettir.