şükela:  tümü | bugün
  • meral akşener hakkında alevi katili suçlaması yapabilen ama neden meral akşenere alevi katili diyorsun elinde bir kanıt varmı diye sorduğunda da kıvıran bir mal.

daha sonra da iyi partinin kurucusu meral akşenere böyle deme diyenlere ak troll diyor :)))

artık iq testi yapılsa ve ona göre yazar alınsa da böyle geri zekalılarla uğraşmasak.
  • niye kıvırıyon olum nick altımda. ben hitler'i seviyorum desem tüm komüler birleşip linç etmeye çalışır beni. hitler'in arkasında durmak suçsa, muhsin yazicioglu'nun arkasinda durmak da suctur, onun isledigi suclara ortak olmaktir. o salaga attigim mesajda burda.

raddiculous -> my dear deer: bilgi sahibi olmadan derken? bu kadın muhsin yazıcıoğlu ile aynı sıraları paylaştı, aynı görüşleri destekledi, doğru yol partisindeyken bile o adamın arkasında durdu mecliste.

iyi parti isminin kayı boyu sülalesinin simgesinden geldiğini biliyorsundur umarım. atatürkçüyüm diye geçinen kafatasçı birinin peşinden koşmaya devam edin. ben alternatifim olmadığı için ona oy vermeyi planlıyorum. (muharrem ince'nin seçilmediği zaman çizgisinden bahsediyorum.)

şimdi o bilgisizliğini de kibrini de meral yardakçılığını da alıp siktir git.
  • niye böyle dallamalarla uğraşıp vakit kaybediyorum bilmiyorum ama kaşınanı kaşıyacaksın.

bu dallama merak akşenere alevi katili demişti. bende sormuştum neden böyle dedin umarım elinde delil vardır diye. bu da beni aktroll olmakla itham etmişti. zeka sıfır bile değil amk.

sonra gelip mesajlaşmanın bir kısmını yazıp kendini aklamaya çalışmış bu mal. asıl bana gönderdiğini yazmamış. bak bu mal ne yazmış ;

--- spoiler ---

muhsin yazıcıoğlu hakkındaki görüşleri ve zamanında aynı yolun yolcuları olmaları benim için yeterli bir sebep.
    --- spoiler ---

işte bu kadar götünden korkan ve bir boktan anlamadan insanları itham eden biri. şimdi sen siktir git zahmet olmazsa.