şükela:  tümü | bugün
  • istanbul'da 91.2 mhz frekansında yayın yapan radyo istasyonu
    diğer şehirlerdeki frenkanslar ve internet yayınını burada bulabilirsiniz.
  • bira fm gitti gideli kendi playlistimi kendim ayarlamak zorunda kaliyordum. yeni seyler de kesfedemez olmustum ta ki bunu bulana kadar. aksam 20.00'den sabaha kadar yaptigi program on numara.

tanim: 91.2'de dokturen radio istasyonu.
  • harika ötesi güzel şeyler çalan radyo.
  • iyi müziğin yükseldiği frekans 91.2 radio slow time. yeni keşfettiğim ve dinlerken simdi ne calacak acaba diye merak ettiğim radyo istasyonu. portishead konserinin ertesi sabahinda radyoyu acip portishead it could be sweet duyduğumdaki mutlulugun sebebi bu radyo.
  • muhteşem şarkılar çalan, bana yeniden radyo dinleten muhteşem radyo kanalı. abuk subuk muhabbetler, zırt pırt reklam olmuyor öyle. durmaksızın harikulade şarkılar gününüze eşlik ediyor.
  • slow radyoların çalması zorunlu olan şarkılardan ziyade farklı şarkıları daha çok çalan radyo istasyonudur.

normalde slow müzikten anladığımız en soft aşk şarkılarıdır ama slow derken chill out new age vs. türleri de çalınmalıdır. dinlediğim kadarıyla bu radyo bunu iyi yapıyor.

seviyeli ve kaliteli yayınlar di(n)lerim.
  • radyo dinlemeyi tekrar sevdiren radyo.
  • müziklerinin yanında radyoya gelen konuklarıyla dikkatimi fazlasıyla çeken radyo istasyonu. faruk eczacıbaşı, mabel matiz, ece temelkuran'ın müzik zevklerini öğrenmemizi sağladığı için de sevdim kanalı.
  • bi ara benimde severek dinlediğim ama reklamlarının bokunu çıkardığı gereksiz radyo. justt.fm'i tavsiye ederim yerine. ekim baykara candır.
  • ceylan ertem'in program yapmaya başladığı radyo.

--- spoiler ---

ceyl’an ertem, radio slow time’da radyo programlarına başlıyor!

eylül ayı itibariyle sevdiğimiz şarkıcı ve şarkı yazarı ceyl’an ertem, radio slow time’da!

ceyl’an ertem ile “duyuyor musun?” adındaki programında ertem, her ay misafir ettiği sürpriz müzisyenlerle stüdyoya girip hem söyleşecek hem de o müzisyenlerle birlikte düetler yapacak.

“duyuyor musun?” programının ilk konuğu; ülkemizin tutkulu ve güçlü seslerinden nükhet duru olacak!
    --- spoiler ---