şükela:  tümü | bugün soru sor
  • hekim sozluk yazari kisi.
  • var mı öyle entry silip kaçmak genco?
    içinde "atarlı ergensel tavırlar, dansözlük" falan yazan entry’yi silmek ironik olmuş.

tanım: bir çeşit yazar.
  • aktroll.
    (bkz: engelle)
    (bkz: başlıklarını engelle)
  • he aktroll hee

bir de böyle tipler çıktı . beğenmediği entry görünce hemen gidip nick altına pisleyen ezikler

ben aktroll öyle mi ?

evet ondan her fırsatta idama hayır diyorum

ondan rte ve avanesine saydırıyor muharrem ince ve seçim sürecini destekliyorum

ondan insan hakları diyorum hayvan hakları diyorum

ondan suriyrlilere saydırıyor akepenin yaptıklarına lanet okuyorum

insan beyinsiz olunca herkes onun için "aktroll"

allahın salağı seni ! bari aç neler yazmışım oku aktroll diye yaftalamadan önce sığır !!

aktroll isem yatmadı bu ay maaşım. farkında olmadan bu klasmana girdiysem bileyim de bari sefasını sürelim !!
  • hakkında yazılan yorumlara bakmamıştım ta ki hakkımda yorum yazıp iftira atana kadar: 78851484. bugün (06.07.2018) tarihinde kişinin malum entryisini gördüm.

ben bu yazar denilen zatın yaptığı edepsizliği yapmayıp kendisine 3 gün süre tanıyorum. ya attığı ifirayı görsel eşliğinde kanıtlayıp beni şikayet eder ve yazarlığımı elimden alır ya da içinde biraz haysiyet kırıntısı kaldıysa onu kullanıp özür diler. gelişmeye göre burayı editleyeceğim.
  • ne ettiği hipokrat yemininden, ne de hasta haklarından zırnık haberi olmayan hasbelkader tıp mezunu kişi.

bakıyorum ki, sürekli saçmalayıp entry silermiş, tavsiyem bir dahakine madem uçmaya götü yemiyor, atlamasın.