şükela:  tümü | bugün
  • kimsenin beğenmediği entrylerini sevdiğim, diyalog sorunu yaşadığım yazar insan. (napiyim benim aklım bi karış havada)
  • benim sazanlığımla en çok eğlenen arkadaştır kendisi.
  • her sözlüğe gerekli, bir yerlerden tanıdık adam...
  • (bkz: agir top)
  • alıngan ötesi yazar.
  • farklı fikirlere sahip olduğumuzu ama bunu büyütmenin anlamı olmadığını (zira medeni insanlarız, ne gerek var!) düşündüğüm yazar.
  • gördüğün yerde, konuşsam mı anlatırım? sussam mı? diye düşündürür bu adam , nerden biliyor? deyiverirsin, çok mu belli ediyorum anlamsızlığımı, buraların dışında biryerlerden, aksi düşündüren asıl olandır bütünüyle, bir bira içelim mi şurada, kesintisiz susalım mı demek istedim aniden.
  • bana hayatın bakılan ama görülemeyen yüzünü; intihar eden meyve sineklerini hatırlatmış, kısa süreli bir angina pektoris geçirtmiş, kendimi sorgulatmış kişi. sobaya yapışan corap mıdır mutluluk ? evet öyledir. bak nasıl zorlanıyorum cümleyi bitirirken. bu kadar olur.
  • bir küçük kurbaga çesidi. sanirim pizzayla beslenir.
  • cekemeyeni cok olan kisi.haksizliklara ugrayan adamdir.son derece fotojenik oldugunu da dusunmekle beraber her zaman soyledigim gibi burda da soylemeden edemeyecegim:ilerde birgun cok param olursa ve bu adamin da bir fiyati olursa alacam evime oturtacam karsima konus ulan diyip dinleyecegim.beraber icip muhabbet edecegim.(merak etmesin ickiler de bana ait.)