• denk geldigim herhangi bir entrysinde ne zaman "slkdfjsdlk" tarzi harf kombinasyonlarina rastlasam, biri kar$ima gecip kara tahtaya tirnaklarini gecirmi$ de boyle boydan boya ciziyormu$ gibi hissediyorum.
  • an itibariyle frame'i reklam yağmuruna tutan vasat yazar. hangi yönetici kankisine güveniyorsa bildiğin reklam metni tadında yazmış bir de;

(bkz: #31654121)
    (bkz: #31654103)
    (bkz: #31654132)
    (bkz: #31654125)
    (bkz: #31654164)
    (bkz: #31654087)
  • yazdığım eleştiri yazısından sonra bize by people'ı tanıtmayı bırakan vasat yazar. hiç olmadı bu, meraktan deliren, yüzünü gözünü yaralayan insanlar var şuan sözlükte acaba by people'da başka hangi röportajlar var diye.
  • "sflskfskfsfskdjf" modundaki kahkahasına kadar entry'leri güzelce okunan ama ilgili harf kombinasyonu görününce başlıktaki bir sonraki entry'ye atlama isteği uyandıran yazar.
  • ufak bi araştırmayla yönetimdeki kankisini ve koruyucusunu bulduğum vasat yazar. tahmin ettiğim kişi çıktı tabi, bi kere de şaşırtın be;

(bkz: #19619059)
    (bkz: #20237690)
  • hiçbir şeyi beğenmeyen, hiçbir şeyden tatmin olmayan bu adamın şahsıma hayran olduğunu (üstelik çok klişe bir ifadeyle) defaatle dile getirmiş olması ilginç bir durum. "işte adam diye buna derim" demiş; gören de bir başbakanı, cumhurbaşkanını tarif ediyor zannedicek...

eğer radioheadbanger gerçekten şahsıma hayransa, kendisinin hiçbir şeyi beğenmeyişini zeka yüksekliğine değil insanlığına yoracağım... ama popülizm amacıyla "kaba şimşek" hayranı görünmeyi seçmişse bunu ibnece bir tutum olarak göreceğim.
  • bence radioheadbanger burcu binici'den daha bir celebrity, ki ben burcu binici'yi şimdi radioheadbanger sayesinde öğrendim, dolayısıyla burcu binici'nin radioheadbanger'dan bir randevu talep etmesi daha yerinde olurdu diye düşünüyorum. ancak ne yaparsın gençler konuşmuş anlaşmış, bize onları desteklemek düşer. ne çok radioheadbanger demişim; radioheadbanger radioheadbanger radioheadbanger...

buna benzer bir çalışmayı (bir eleman drew barrymore'a ulaşmaya çalışıyordu) film yapmışlardı. eleman sonunda yemek yiyiyordu drew ile, hatta drew buna hediye falan almıştı. tabii muhtemelen bu ilk ve son görüşmeleriydi, rabbim sonunu benzetmesin. hatta buldum, film my date with drew isminde imiş.

kısfmet.
  • sonunun son osmanli sawyer'a benzememesini umduğum yazardır. rastgele.
  • 340'li yaslarin basinda oldugunu tahmin ettigim curumus kisilik.
  • bu kadar alkislandiginda, aile icinde kufur ettirildi sandim. neydi yozlasma falan?

(bkz: #9952570)

aferim.
hesabın var mı? giriş yap