şükela:  tümü | bugün
 • ekşi sözlük yazarlarından bir yazar, "suser".
 • muhtemelen yaşı 13-17 arası. şöyle ergen piçleri alıyorsunuz sözlüğe, klavye arkasında olmanın verdiği toyluk ve özgüvenle böyle şeyler sıçıyorlar. sonra da ekşi sözlük neden bozdu? aha bunun gibi sivilceli veletler yüzünden bozdu.

  ayrıca özelden küfür edip engelleyerek nasıl bir mahsülün sıçmığı olduğunu da göstermiştir.

  dikkat et aslanım o küfürler bir tarafına kaçmasın. en son böyle bir velet benim karşımda tir tir titriyordu. engellemen de fayda etmez ininden bulup götünden kan alırlar adamın.
 • ha birde özelden ve nickaltımdan ettiği küfür nedeniyle ekşi sözlük yönetimine şikayette bulunduğum yazar. yarın dava açıp donuna kadar tazminat verirsen şaşırma ha. hani normalde böyle senin gibi embesilleri sikime takmam ama cürümünü haddini bil diye diyorum. çok pis baltayı taşa vurdun bu sefer sıçtın olum sen.

  bir daha 16 yaşındaki ergenliğinin vermiş olduğu özgüven ve klavye arkasına saklanmanın verdiği cesaret ile millete özelden küfür edip engellemezsin aklın başına gelir. bu sefer çok pis sıçtın sen.
 • nickaltında gelip kendisine özelden ve s. küfür etti diyen yüzsüzler varmış.
  tabi adama sormazlar di mi durduk yere mi etti, sebebi neydi, niye küfür etti ve s.
  bi de dava edip tazminat alacakmış ahahah.

  demezler mi adama peki gerizekalı, götün yemediği için anında sildiğin küfürleri, editlediğin entryleri, sen sildin diye yok mu sayacaklar ?
  bunların ss-i alınmadı mı, yarın dava açıp zamanından, parandan olurken senin de ettiğin küfürler, bir futbol mevzusundaki sohbete durduk yere aile küfürü karıştırdığın için, utanmadan bi de gelmiş donunu almak istiyorsun milletin demeyecekler mi. (bkz: lol)

  yaklaşık bir aydır beklememe rağmen mahkeme, dava falanla ilgili henüz bir bilgi gelmedi. gelmeyeceğine de emindim, atıp tutup sallamak kolay tabi amk salağı.
 • futbolla ilgili daha çok ve daha uzun entryler yazması gereken yazar. naçizhane isteğim ligimize dair daha çok analiz yapması, özellikle napoli ve diğer ligler hakkındaki entryler'i tadında şeyleri ligimiz için yazacak olsa neler okuruz merak ediyorum açıkçası.