şükela:  tümü | bugün
  • atom no: 88 alkali toprak metallerden akıllara zarar radyoaktif bir element.
    türkçe: radyum
    latin: radium
    czech: radium
    croatian: radij
    french: radium
    german: radium
    italian: radio
    norwegian: radium
    portuguese: rádio
    spanish: radio
    swedish: radium
    (bkz: radyum)
    (bkz: ra)
  • 49 ve 61 tuşlu modelleri bulunan güzel bir midi klavye.m-audio'nun en başarılı ürünlerinden birisi.
    (bkz: radium 49)
  • (bkz: radyum)
  • mac platformu için müthiş online radyo dinleme aplikasyonu. iki radyo dinleyeceğim diye koskoca itunes'u açmak istemezseniz diye güzel bir alternatif. çalan şarkının adını da menu-bar'da gösterebiliyor. bence güzel.

edit: allah allah, history diye bir olay var ki, çaldığı bütün şarkıların isimlerini zaten sizin için kaydediyor, online radyo dinlerken en büyük sorunum buydu. itunes'da çalan şarkıları sonradan indiririm falan diye ekranın resmini çekip kenara koyuyordum (evet yuh) bu adamlar bunu da düşünmüşler, istersen bir keyb. shortcut'ıyla çalan şarkıyı clipboard'a kopyalıyor. ama zaten gerek de yok, dediğim gibi zaten kaydı tutuluyor, sonradan gir bak istediğin zaman. valla hoşuma gitti pazar pazar mutlu oldum lan.
  • mac için şukela hakikaten. sade ve bir tek işini yapıyor. türk kanallar var. olmayanların linkini ekleyip dinleyebiliyorsunuz. lakin şarkı adları çıkmıyor sanırım. 5 dolar mı ne. değer bence.
  • ben bu yazılımın geliştiricilerine mail attım. "aslında şu anda çalmakta olan şarkıyı beğen diye bir hotkey, bir shortcut olsa çok iyi olur. direk dinlerken onu yapıp sonradan listemize bakabiliriz" diye dedim. iyi fikir tamam koyarız bundan sonraki sürümde dediler. he dedim geçtim ki abov bir de ne göreyim gerçekten koymuşlar lan! kendimi iyi hissettim öyle olunca. bu da böyle bir anımdı.
  • an itibari ile 19,99 € olmus mini minicik radyo yazilimi. her haliyle kullanisli ve ram dostu.
  • mac os x için basit ve basit olduğu kadar da şahane radyo yazılımcığı. internette yayın yapan türk radyolarının hemen hemen hepsini bulmak ve listeye eklemek mümkün.

bir takım karanlık odaklarla işbirliği içindeki bazı kendini bilmez kişilerin bu programın crack versiyonlarını kolaylıkla bulabildiği benim kulağıma kadar geldi ama tabii ki asla tasvip etmiyorum böyle şeylere tevessül edilmesini. cık cık.

arayüzünün nasıl bir şey olduğunu merak edenler için gelsin: tıkla kazan!
  • os x icin aldigi butun parayi kurusuna kadar hak eden sahane yazilim. mini minnacik bi kalp ¦ isareti ile menu bar'da yerini alir. ayarlanabilir keyboard kisa yollari ile de cok rahat kullanilir. ayni zamanda ios icinde app'i bulunur. nerdeyse butun radyolar vardir. radyolarin ismini hatirlamasaniz bile keyword'lerle aramaya izin verir. ayni zamanda stream url'lerini bildiginiz ama radium icinde olmayan radyolarin da eklenmesini saglar. kisaca inanilmazdir.

edit: kalp karakteri cikmamis. menubar'daki hali de su. > http://uppix.net/edfwot.png
  • geçenlerde bir güncelleme var dedi yükledim, bir süre sonra deneme süreniz sona erdi diyerek çalışmamaya başladı. adamlarla yazıştım, yeni versiyon için tekrar lisans ücreti ödemek gerekiyormuş. ancak güncellemeyle böyle bir ödeme bilgisi verilmemişti. sildim, şimdi mytuner radio'nun reklamlı sürümünü kullanıyorum. en az radium kadar iyi, tavsiye ederim.