şükela:  tümü | bugün
94 entry daha
  • bu adamın galatasaray'a gelmesi imkansız.
    ffp olmasa bile imkansız, o para bizde yok.

havalanında karşılama olayına karşı olan bir insan olarak, o kadar ki bu adam galatasaray'a gelirse havaalanında karşılarım.
    galatasaray sözlükte yazılmış bu adam gelirse ortasahayı sınıf atlamayı bırak direk mezun eder diye, arttırıyorum onur derecesiyle çift doktora yaptırır.

ortasahaya ofansta snejder (prime hali değil, bizde oynadığı kadarı) ve defansta bülent korkmaz karışımı bir adam düşünün. bu adam o.

bazı maçlarda maçı tutsun diye selçuk inan giriyordu ya oyuna, bu adam gelirse ikinci bölgede müdafaa yoktur, sathı müdafaa vardır o satıh bütün sahadır diye fantastik taktiklerle oynayabiliriz. salarız yani. galatasarayın 2000 yılına giderken oynadığı oyuna en çok uyacak adamdır. avrupada başarı getirir. jurgen'in gegenpressine, pep'in titkitakasına karşı fatih terim'in kaos futbolu moda olur.

neyse sonlara doğru ipin ucunu kaçırmaya başladım. gelmez. imkansız. kulübü satsak vermezler bize.

(bkz: gelmez) (bkz: kandırmayın galatasaraylıları)
  • boynundaki gülü bile koklatmazlar, uçmayalım lütfen...
  • su ana kadar ismi gecenler icerisinde en cok heyecanlandiran oyuncudur.

oynadigi mevkiyi tek basina toparlar ama bize gelmesi imkansiza yakin diye düsünüyorum.
  • galatasaray’a gelirse galatasaray maçlara on kişiyle başlamalıdır, yoksa zevki çıkmaz.
  • bir fenerbahçe taraftarı ve belçika milli takımını yakından tanıyan biri olarak türkiye'de en çok galatasaray'a yakışacağını düşünüyorum. geleceğini düşünmüyorum ama eğer bir gün gelirse vay halimize.
  • banega'yı transfer edemiyoruz nainggolan'ı nasıl alalım?! bu adamın serie a'da her türlü talibi çıkar, yedirmezler.
  • daha gecen sene inter bu adam icin 38 milyon euro arti 2 tane oyuncu gonderdi roma'ya. her zamanki salakliklarindan birini yaptilar cunku gonderdikleri oyunculardan biri 1-2 seneye nainggolan'dan daha degerli olacak. (bkz: nicolo zaniolo)

haydi dussun degeri en kotu 30 milyon euro'ya. bir turk takiminin su ana kadarki odedigi en yuksek bonservis bedeli 14 milyon euro ile guiza ve 13 milyon euro ile diagne.( buna 15 milyon euro da diyorlar, tam bilmiyorum)

bu adama galatasaray'in 30 milyon euro verebilecegini dusunuyorsaniz, buyurun tartismaya devam edin.

edit: hakki bullet mesaj atti, mario jardel icin 17 milyon euro odenmis.
    yetkili bir abi de 17 milyon dolar diyor.

edit2: altta sigirin teki gelmis tek anladigi yukarida tam bilmedigimi soyledigim diagne'nin bonservis bedeli. ona takilmis, basligi da copluge cevirmis. ozel mesaj atip dogruya soyleyebilirdi, ben de duzeltebilirdim halbuki. 3 milyon euro'ya takilmis sigir oglu sigir sanki tum mesele oymus gibi, sanki kulubun muhasebecisi amk salagi.
  • inter'den bonservisi ile almanın imkansız olduğu oyuncu. ancak inter kendisini kadroda düşünmediği için kiralık olarak gönderilmesi büyük olay olmaz. şampiyonlar ligi nedeniyle galatasaray'a gelmesi de bu anlamda sürpriz değil.

yine de oyuncuya her türlü seri a'dan talip çıkar. o da italya'dan ayrılmaz diye düşünüyorum.
  • diagne'ye daha devre arasında 10+3*2^3 =34 milyon vermiş takım için nainggolan da neymiş?

anasını satayım, adamların hazımsızlıkları hangi seviyedeyse, en alakasız başlıklarda bile diagne'ye ödenmiş bonservis bedelini şişirme derdindeler. 40 defa söyleyince bazı şeyler gerçek olmuyor.

hani nerde oğlum o ekstra 3 milyon? kap bildirimi 10 milyon. siz nasıl bir hayal dünyasında yaşıyorsunuz?
  • yıllar önce bir belgeselde izlemiştim. ataları kızılderili ve zulümden kaçıp sığınıyorlar belçika krallığına. babası bunları doyurmak için tren raylarında çalışıyor ve hastalanıyor. zor bir çocukluk geçiriyor. milli takımdan kovulmasının sebebi ise garip huyları. bir türlü düzelemiyor.

gelelim transferine. parasını versen bile gelmez buraya. üzerine konuşmak bile boş.
5 entry daha