şükela:  tümü | bugün
  • lig başlangıcında gözüme giren iyi kaleci dedim. egeli olduğum için göztepeyle gurur duydum. fakat fenerbahçe ve beşiktaş maçlarından sonra haline üzüldüğüm kaleci.
  • göztepe nin ardından, yunanistan'ın paok takımına transfer olmu$tur.
  • şu an bursasporda oynayan aslan kaleci...
  • polonia varşova takımında futbol hayatını sürdürmekte olan eski göztepe'li kaleci. bu arkadaşın türkiye muadili galatasaray'lı aykut'tur. artizlikten kalecilik yapamaz bunlar...
  • politikaya atılmış. yerel seçimlerde sağ bir partiden ülkenin kuzeydoğusunda bir bölgenin il meclisine girmiş. vay anasını.
  • majdan goztepe kalesini korurken ' bendee, biraakk, bas topa bass' diye uyardigi defans oyuuncusu servet cetindi, yine majdan'in degajina yukselip kafayi vuran oyuncu ersen martin olup indirdigi topa hareketlenen oyuncu zafer biryol'du. ulan bu kadar tanidik futbolcu bir aradayken $u takimi ataga kaldiran oyuncu da gustavo poyet di desem kimse degildi demez.
  • türkiye liginde oynayan en yetenekli yabancı kalecilerden biriydi. uzun yıllar kalmalıydı ama olmadı burdan israil'e geçti.

elimde tutamadığmız bi diğer yetenekli kaleci için

(bkz: dirk heinen)
  • goztepe'de oynadigi donemden bilirim, efsanevi maclar cikarmisligi vardi. izlemesi keyif veren gordugum tek kalecidir. dokunamayacagini bildigi bir topa bile tum estetigiyle atlar bir sekil semale girerdi. simdi kendisini hatirlayanlari olarak cok az kaldik, birbirimize denk gelince seviniyorum falan.
  • yeni jenerasyon göztepelilerin unutamadağı kaleci. göztepe'de oynarken taraftardan aldığı atkıyı kale filelerine asardı uğur niyetine. arada gol yediğinde atkı düşerdi. ama majdan, göztepeliler'in gözünden hiç düşmedi. gönüllerin takımında kaleyi hep o korudu.
  • bence en büyük şanssızlığı bülent ataman'ın olduğu kadroda bulunmasıydı. ikisi de unutulmaz olunca dönemin teknik heyetleri de bu arkadaştan kısmak zorunda kaldılar.